Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Dantų implantai – ką reikėtų žinoti?

Dantų implantaiBet kas, kam teko bent kelis kartus užeiti pas dantų gydytoją, žino, koks tai nesmagus užsiėmimas. Neretai gydymas trunka mėnesį, du ar metus ir daugiau. Ypač tuomet, kai reikia atlikti sudėtingesnes procedūras. Tai gali būti protezavimas ar implantavimas. Dantų implantai gaminami gana ilgą laiką, todėl ir gydymas užtrunka  ne vienus metus. O kur dar laukimas, implanto pritaikymas ir visa kita.

        Reikia žinoti, kad dantų implantai yra išties brangus malonumas, jei tai galima pavadinti malonumu. Už vieną implantą kaina gali siekti apie 1000 eurų. Žinoma, kainos gali skirtis tiek skirtingose dantų klinikose, tiek ir skirtinguose miestuose, kaip kad Vilnius ar koks mažesnis miestelis – paprastai kainos tokiose klinikose gana skiriasi.

        Jei jums reikia tik vieno danties protezo, tuomet tai kainuos gerokai mažiau. Protezas dedamas ant jau esamo dantų karūnėlės, todėl nereikia gręžti specialių varžtų į žandikaulį, visas procesas gerokai paprastesnis. Tačiau ir jis užtrunka paprastai ne vieną mėnesį. Juk reikia ir pamatuoti dantis, tai yra, paimti dantų antspaudus, pagaminti laikiną karūnėlė, tuomet jau ir tikrą protezą. Kas labiausiai sukelia rūpesčių – kad reikia kas savaitę ar mėnesį keliauti pas gydytoją vis kokiai trumpai procedūrai, susijusiai su dantų implantavimu ar protezavimu.

      Dantų implantavimas ir protezavimas Vilniuje – kaip pasirinkti kliniką?

        Jei gyvenate Vilniuje ir jums reikalingas dantų implantavimas ir protezavimas, jums teks pasirinkti vieną iš daugybės klinikų. Geriausia būtų remtis atsiliepimai, iš tų žmonių, kurie jau naudojosi analogiškomis paslaugomis. Kainos klinikose tikrai skiriasi. Bet skiriasi ir kokybė. Žinoma, geriausia yra pataikyti į viduriuką – tai yra, nepermokėti, bet gauti tikrai kokybiškas paslaugas. Taigi, dantų implantavimas ir protezavimas Vilniuje prasideda nuo tinkamos klinikos paieškos.

        Kaip greičiausiai rasti geriausią kliniką? Ogi pasinaudokite internetine paieška. Šiandien dauguma dantų klinikų turi savo internetines svetaines ar bent jau Facebook puslapį. Čia galite rasti įvairių atsiliepimų, pasižiūrėti kainas ir nuspręsti ar dantų implantavimas ir protezavimas šioje klinikoje jums tinka.

        Žinoma, gerai būtų pasiklausinėti ir draugų – gal kuriam teko patirti šį „malonumą“? tokiu atveju draugas rekomenduos ar patars vengti vienos ar kitos klinikos ir galėsite pats greitai nuspręsti, ką jums pasirinkti.

Facebook Comments
One Comment