Ar verta investuoti į naują buitinę techniką?

Buitinės technikos gedimai – tai kiekvieno namų šeimininko košmaras. Kai dažnai tenka remontuoti didelius buitinės technikos prietaisus, tokius kaip televizorius, šaldytuvas, skalbimo mašina – tai stengiamės sutvarkyti šią brangią techniką, tačiau menkesnių prietaisų, tokių kaip mikrobangų krosnelė ar paprasčiausias virdulys, mes netaisome o tiesiog atsikratome. Kai genda buitinė technika, visada yra labai sunku apsispręsti: ar verta pirkti naujus prietaisus, ar taisyti senus? Patekus į šitokią situaciją yra daugybė niuansų, galinčių įtakoti lemiamą sprendimą.

Jei norime sutaupyti ir pasirūpinti gamtos gerove, privalome stengtis taisyti buitinę techniką. Nebenaudojamų prietaisų atsikratymas vis labiau ir labiau didina buitinių atliekų kiekį, kurių tarša yra labai didelė. Dauguma namų šeimininkų iš karto perka naujutėlaičius buitinius prietaisus, kai galėtų be jokio vargo pataisyti minimalius, pigius gedimus. Šis ne tik kvailas, bet ir neatsakingas elgesys priverčia išleisti daug daugiau pinigų ir didina buitinių atliekų šiukšlyną. Jei kokybiško prietaiso gedimas yra visiškai nebrangus, nepatingėkite ir sutaisykite jį.

Tačiau nereikia pamiršti, kad ši taisyklė tinka tik patvariems, kokybiškiems prietaisams. Labai pigių, kiniškų prietaisų taisymas dažniausiai nėra protingas sprendimas, nes pataisymo kaina gali būti per brangi, o detalių trūkumas labai apsunkina šį procesą. Kokybiški prietaisai gali susidurti su menkais gedimais, tačiau jų taisymas nesudarys didelės produkto kainos, bet stipriai prailgins jo gyvenimą. Jei nepatingėsite ir protingai imsitės elektros įrangos taisymo, šis sprendimas bus daug taupesnis ir protingesnis nei naujo prietaiso pirkimas. Jei nežinote, kokia taisymo kaina yra per didelė, pasistenkite taisyti buitinę techniką, kurios remontas neviršija pusės prietaiso kainos. Kvailiausia, ką galite padaryti, tai pirkti naują prietaisą, kai vienintelis senojo gedimas – tai sugedęs elektros kištukas.

Vyresniojo amžiaus žmonėms priprasti prie naujesnių prietaisų yra labai sunku. Nauja buitinė technika turi daugybė pašaliniu funkcijų, su kuriomis senjoras nenorės susipažinti. Taip pat beieškant naujo elektroninio prietaiso reikia atsižvelgti į pašalines funkcijas, jų naudingumą bei prekės kainą. Jei nežinote ką daryti – investuoti į naują buitinę techniką ar taisyti senąją, jeigu ja naudosis senjoras, taisymas tampa daug paprastesniu variantu, neapsunkinančiu gyvenimo sąlygų. Jei prietaiso taisymas nėra įmanomas, pasistenkite rasti paprastesnį įrenginį, kurio naudojimasis būtų primityvesnis ir patogesnis.

Jei patekote į situaciją, kai pasirinkimas tarp taisymo ir naujos technikos pirkimo yra be galo sunkus, tai norime jums pristatyti dar neregėtą variantą – buitinė technika išsimokėtinai. Įmonė Bekredito suteikia savo klientams galimybę gauti norimą buitinę techniką ar baldus išsimokėtinai be kredito ir paskolos. Jei buitinę techniką įsigysite per nuomą, galėsite išsirinkti jums patogesnius prietaisus, kai senos technikos taisymas jums netinka, o nauji prietaisai yra paprasčiausiai per brangūs.

Facebook Comments