Kodėl namo apšiltinimui verta pasitelkti birią vatą

Biri vata

Statote nuosavą namą ar galvojate apie jo renovacijos darbus? Šiuo metu norite atlikti sienų ir perdangos, stogo bei oro tarpo šiltinimo darbus? Jei taip, turbūt svarstote, kokias medžiagas vertėtų pasirinkti savo namo šiltinimui. Laimei, šiuolaikinėje rinkoje jau ne vienerius metus labai populiariu pasirinkimu yra biri mineralinė vata, kurią galima veiksmingai panaudoti visoms minėtoms namo dalims apšiltinti. Taigi, jei susidomėjote, siūlome jums susipažinti su keliais privalumais, kurie yra būdingi biriai vatai.

Nesukrenta ir kvėpuoja

Biri vata ne tik negeria drėgmės, tačiau ir labai puikiai kvėpuoja, o tai turi tiesioginės įtakos daug geresniam namo mikroklimatui. Būtent šios savybės birią mineralinę vatą paverčia bene tobulu pasirinkimu visoms namo sienų konstrukcijoms. Be to, tai ypatingai veiksmingas sprendimas medinėms konstrukcijoms. Žinoma, būtina įvardinti ir dar vieną birios vatos privalumą – ji nesukrenta (ilgalaikis nusėdimas sienose yra 0 %, o perdangoje – iki 1 %). Tai užtikrina, kad apšiltinus namą biria mineraline vata, ji bus ilgaamžė.

Labai didelis šilumos izoliacijos lygis

Norite pasiekti kaip įmanoma aukštesnį šilumos izoliacijos lygį? Tuomet biri mineralinė vata yra bene geriausias šiuolaikinėje rinkoje prieinamas pasirinkimas. Jei savo namo sienas ir stogą apšiltinsite biria vata, ji užtikrins, kad pastatas negalės nei prarasti, nei gauti šilumos, o tai reiškia, kad tiek namo šildymui, tiek ir jo vėsinimui jums reikės daug mažiau energijos, todėl sumažės ir jūsų patiriamos išlaidos. Šaltuoju metų laiku tai padės padidinti namo šilumą, o šiltuoju metų laiku – padės išlaikyti malonią vėsą, todėl namuose jausitės daug komfortiškiau.

Puiki vidaus patalpų oro kokybė

Kai norima pasirinkti medžiagas, skirtas namo apšiltinimui, didelis dėmesys turėtų būti skiriamas jų sudėčiai ir poveikiui aplinkai bei žmogaus sveikatai. Laimei, pasirinkus ekovatą, kuri yra ne tik ilgaamžė ir tvirta, tačiau ir ekologiška, galima būti tikriems, kad bus išvengta bet kokių kenksmingų medžiagų, tokiu būdu užtikrinant puikią vidaus patalpų oro kokybę.

Greitas ir lengvas apšiltinimas

Nepaisant to, ar norėtumėte apšiltinti oro tarpą, perdangą ar sienas – birios mineralinės vatos (tai gali būti tiek ekovata, tiek ir akmens vata, stiklo vata ar kt.) naudojimas apšiltinimui yra labai greitas ir paprastas – tam tereikia birios vatos ir ekovatos pūtimo aparato.

Birios vatos ir ekovatos pūtimo įrangos naudojimas užtikrina, kad darbus galėsite atlikti savarankiškai ir be jokių sunkumų užpildyti net ir labai sunkiai pasiekiamas namo vietas. O visų geriausia yra tai, kad šiuolaikinėje rinkoje yra prieinama ekovatos pūtimo aparato nuoma, kuri padeda eliminuoti būtinybę įsigyti tokią įrangą.

Jei jums reikia atlikti vienkartinius darbus, birios vatos ir ekovatos pūtimo aparato nuoma yra daug ekonomiškesnis sprendimas. Be to, šis aparatas yra sumontuojamas priekaboje, todėl nei vienam vartotojui, besinaudojančiam vatos pūtimo įrangos nuoma, nekyla sunkumų ją transportuojant.

Veiksminga garso izoliacija

Biri vata pasižymi išskirtine struktūra ir sudėtimi, todėl geba užtikrinti veiksmingą garso izoliaciją. O kadangi birią vatą galima naudoti tiek sienoms ar stogams, tiek ir oro tarpams ar perdangoms, jos pagalba labai efektyviai nuslopinamas triukšmas, pasiekiant labai aukštą garso izoliacijos lygį.

Pati aukščiausia nedegumo klasė

Nors šiuolaikinėje statybinių medžiagų rinkoje yra labai daug skirtingų izoliacinių medžiagų, birios vatos nedegumo klasė yra pati aukščiausia – A1. Todėl toks didelis atsparumas ugniai birią vatą paverčia saugiausiu pasirinkimu namo apšiltinimui – nepaisant to, ar tai būtų sienos, ar lubos.

Facebook Comments