Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip išsirinkti baro kėdes namams?

Sakoma, jog virtuvės zona yra viena iš svarbiausių namų vietų. Aplink ją sukasi visos kitos interjero detalės ir šeimos gyvenimas čia verda pilnu pajėgumu. Šiuolaikinių virtuvės baldų gamintojai vis garsiau kalba apie tai, kad virtuvės salosšiuo metu yra pačioje populiarumo viršūnėje. Nors ir „baro“ stalai vis dar neapleidžia savo pozicijų.

Tiesa ir tai, kad projektuojant virtuvę kartu su svetaine, virtuvė vis mažiau tampa tik valgio gaminimo ir valgymo zona. Čia iš tiesų vyksta bendravimas, žaidimai, o kartais net ir namų darbų ruošimas. Tačiau, kad ir kokią paskirtį vienu ar kitu metu atliktų virtuvės stalas – tiek valgant, tiek bendraujant, svarbu patogumas ir komfortas.

Taigi, kas svarbu, jeigu savo namuose turite paaukštintą valgomojo stalą, vadinamąją „salą“, arba „barą“? Ogi svarbiausia – tinkamai pritaikytos kokybiškos baro kėdės! Tikra tiesa, jeigu išsirinkti įprastas kėdes tampa iššūkiu, tai išsirinkti baro kėdes gali būti „misija neįmanoma“. Bet tik tuo atveju, jeigu nežinote pačių svarbiausių dalykų, kuriuos netrukus aptarsime.

Vienas iš jų, renkantis šias kėdes – tinkamas jų aukštis. O jispriklauso nuo jūsų stalo aukščio. Labai svarbu, kad jūsų kojos laisvai tilptų po stalu, kai sėdite. Skaičiuojama, jog tarpas tarp stalviršio apačios ir sėdimosios kėdės dalies turi būti ne mažesnis, kaip 25 cm. O nuo sėdimosios iki kojų atramos – 45 cm. Pagal tai dabar nesunkiai galėsite apskaičiuoti bet kurios kėdės tinkamą aukštį.

Žinoma, aukšti stalai šiuo metu labai populiarūs ne tik namuose, bet ir biuruose, bendravimui ar poilsiui skirtose zonose. Todėl baro kėdės čia taip pat aktualu, kurios gali būti įvairių aukščių, sukamosios dinamiškos, su atlošu ar porankiaiskėdės. Apie jas čia rasite daugiau informacijos.

Facebook Comments