Ar breketai ištiesins dantis?

breketaiNetaisyklinga dantų forma visada kelia nejaukumo jausmą žmonėms, kurie mėgsta šypsotis, tačiau būtina žinoti, jog medicininės technologijos yra pažengusios tiek, jog dantų tiesinimas šiuo metu yra itin paprastas ir užtrunkantis kur kas trumpesnį laiką nei anksčiau. Čia norėtume pabrėžti, jog breketų naudojimas yra vienas efektyviausių būdų sukurti tiesių datų liniją, kurios dėka, jūs šypsena atrodys stulbinanti. Nemažai žmonių nenori jų naudoti – galvojama, jog jie ne visada padeda dantų tiesinimui, tuo labiau, jog ir jų nešiojimas yra ne vienadienis. Ar breketai ištiesins dantis?

Svarbu pabrėžti, kad dantų tiesinimo būdai yra keli, tačiau breketų sistemos yra efektyviausios viso amžiaus žmonėms. Atsakant į klausimą, tai būtina žinoti, jog breketai tikrai ištiesins dantis – jų naudojimas yra vienas pagrindinių dantų tiesinimo srityje.

Ortodontinis gydymas yra įvairiapusiškas, o jo trukmė priklauso nuo naudojamų priemonių. Minėti breketai gali būti naudojami vidutiniškai iki dvejų metų. Čia svarbu pabrėžti, jog jie yra uždedami visam laikui – jų nuimti nebus įmanoma tol, kol gydymas nebus pasibaigęs. Neturėtumėte išsigąsti minėto dvejų metų laikotarpio, nes ne visiems žmonės yra būtinas toks laiko tarpas. Viskas tiesiog priklauso nuo paciento situacijos t.y. jo dantų būklės bei norimo galutinio rezultato. Įprastai, šis ortodontinis aparatas yra fiksuojamas ant dantų paviršiaus, tad vienintelis ir pabrėžtina – laikinas nemalonumas yra tas, jog jie bus matomi šypsantis.

Breketų tipų yra įvairių ir nebūtinai jie turi atlikti dantų tiesinimo funkciją. Nemažai žmonių šiuos ortodontinius apartus naudoja tam, jog būtų ištaisytas netaisyklingas žandikaulio sakandis. Žinoma, neretai šie aparatai yra naudojami ir dėl kvėpavimo sistemų sutrikimo ar netaisyklingos liežuvio pozicijos, tad čia kaip minėjome – specialistas patikslins, koks ortodontinis aparatas turėtų būti naudojamas būtent jūsų situacijoje.

Šių ortodontinių aparatų nauda yra akivaizdi – kaina yra tas rodiklis, kuris priverčia rinktis būtent breketus, nes tai yra pigiausia dantų tiesinimo priemonė, o svarbiausia – reikalaujanti mažiau odontologinių procedūrų, kurios neretai kainuoja nemažus pinigus. Breketai užtikrina, jog jūsų dantys po kurio laikotarpio tikrai atrodys nepriekaištingai, o tokiu atveju, gražia šypsena galėsite džiaugtis visą likusį gyvenimą.

Ortodontiniu gydymu breketais galite pasinaudoti daugumoje stomatologijos klinikų visoje Lietuvoje. Tiesiog turite kreiptis į specialistą ir jis jums patars kokios procedūros būtų geriausios siekiant sukurti gražią ir spindinčią šypseną.

Facebook Comments