Vyriški batai ir patrauklumas

vyriska avalyne internetuJeigu reiktų įvardinti vieną aprangos detalę, labiausiai prisidedančią prie puikios išvaizdos, tiek moterys, tiek vyrai, bene vienbalsiai pasakytų – „Batai“. Vyriški batai šiuo atveju skamba dar tiksliau, kadangi turbūt nėra nieko patraukliau nei pasitempęs vyras, dėvintis kokybiškus ir gražius batus. Kaip pasiekti tokį įvaizdį ir pasidalinsime šiame straipsnyje.

  • Batai vyrams, kurie padės tapti sėkmingu visose srityse, nesislepia turtuolių spintose. Gali būti, jog juos jau turite tik pamiršote tinkamai prižiūrėti. Taigi, metas į dienos šviesą ištraukti visas avalynės poras, kurias turite ir negailestingai pašalinti visus neatplaunamus, nesutvarkomus, per didelius, per mažus ar tiesiog nebetinkamus nešioti batus. Vyriški batai privalo puikiai jums tikti. Jeigu matote, jog turite vieną ar kitą neblogų batų porą, nuneškite juos pas batsiuvį, kad pakaltų kulnus ir nešiokite, pasižadėdami kuo geriau juos prižiūrėti. Taip pat, metas įsigyti ir specialius purškiklius ir tepalus, kurių dėka batai spindės švara ir prikaustys darbdavių, kolegų ir, žinoma, moterų žvilgsnius.
  • Šiuo atveju faktas, jog kokybė svarbiau nei kokybė yra kaip niekada teisingas. Investuokite vos į kelias poras puikų batų ir atrodysite puikiai kiekvieną dieną. Juodi ar rudi odiniai batai puikiai tiks oficialių susitikimų, darbo pokalbių ar komandiruočių metu. Juos, priklausomai nuo medžiagos, nešiosite tiek žiemą, tiek vasarą. Kasdieniam gyvenimui, laisvesniems susitikimams ar šeimos susibūrimams puikiai tiks mokasinai. Jais ne tik pradžiuginsite savo mamą ar močiutę, kurios tuoj pat girsis savo puikiuoju berniuku (net jeigu jam ir per trisdešimt), bet ir jausitės patogiai visą dieną. Rytiniam bėgiojimui, krepšiniui su draugais ar dienai gamtoje puikiai pravers kokybiški sportbačiai. Tokie batai vyrams taip pat gali paversti jus itin patraukliu ir sėkmingu, jeigu tinkamai išsirinksite modelį ir prižiūrėsite.
  • Klasika visada laimi. Nesivarginkite ir nesistenkite supirkti visų madingiausių sezono batų. Vietoj to investuokite vos į kelias poras oficialių ir laisvalaikio batus, kuriuos nešiosite ne vienus metus. Taip pat, prisiminkite, jog geriausiai atrodysite vadovaudamiesi klasikinėmis taisyklėmis, derindami batus ir diržą – tai itin aktualu vestuvių ar krikštynų proga.

Taigi, jeigu norite būti patraukliausias iš savo draugų ar kolegų… Nusipirkite puikius batus. Tinkamas pasirinkimas garantuos tiek asmeninę, tiek profesinę sėkmę.

Facebook Comments