Vilniaus Kalėdų miestelis 2023: prasideda prekybininkų registracija

Išskirtinė Kalėdų sostinėje susibūrimų erdvė – Vilniaus Kalėdų miestelis – skelbia atvirą kvietimą teikti paraiškas jame prekiauti norintiems verslininkams. Elektroninė paraiškų registracija vyks iki rugsėjo 1 d. (imtinai).

Prekyba sostinės Katedros aikštėje įsikūrusiame Kalėdų miestelyje planuojama nuo 2023 m. gruodžio 1 d. iki 2024 m. sausio 1 d.

„Šventinis šurmulys, gyvybinga džiugesio, šilumos ir jaudulio kupina atmosfera, vietos tradicijos ir amatininkų meistriškumas, viliojantys kulinariniai malonumai ir gastronominės patirtys, ypatingos ir prasmingos dovanos bei lauktų susitikimų erdvė – tai yra Vilniaus Kalėdų miestelis Katedros aikštėje. Tikimės, kad verslininkams jis taps džiugių bei sėkmingų susitikimų su lankytojais vieta, o jų pristatyti išskirtiniai pasiūlymai, unikalūs produktai ir paslaugos, šiluma ir gera nuotaika kurs vilniečiams ir sostinės svečiams nepamirštamas patirtis ir Kalėdų stebuklus“, – sako programos „Kalėdos sostinėje“ organizatoriaus Vilniaus kultūros centro direktorius Paulius Jurgutis.

Atkreipiame dėmesį, kad siekiant užtikrinti prekybos Kalėdų miestelyje įvairovę, originalumą, atitikti šventinio laikotarpio stilistiką ir lankytojų lūkesčius, iki 2023 m. rugsėjo 1 d. (imtinai). kviečiami teikti paraiškas prekybininkai, kurie lankytojams gali pasiūlyti kokybiškų, originalių, išskirtinių produktų, prekių ir (ar) paslaugų.

Specialiai sudaryta atrankos komisija pasilieka teisę spręsti ir atrinkti tuos prekybininkus, kurie, jų manymu, atitinka šventinės žiemos prekybos koncepciją.

Užpildyti Kalėdų miestelio dalyvio paraiškos anketą iki rugsėjo 1 d. (imtinai) kviečiame elektroniniu būdu: www.kaledossostineje.lt/paraiska/

Naujienas prašome sekti svetainėse: www.kaledossostineje.lt ir www.vilniuskc.lt bei „Kalėdos sostinėje” feisbuko paskyroje: https://www.facebook.com/KaledosSostineje/ 

Daugiau informacijos: tel. 8 657 51984 arba  el.p. registracija@kaledossostineje.lt

Pridėtos nuotraukos – Sauliaus Žiūros 

Pranešimą paskelbė: Rūta Kaminskaitė-Rimkienė, BĮ Vilniaus kultūros centras
Vilniaus Kalėdų miestelis 2023: prasideda prekybininkų registracija

Facebook Comments