Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vibro žiedai ir kiti vibratorių tipai

Vibro žiedaiKai yra tiek daug skirtingų vibratorių, kaip galite žinoti, kuris jums geriausiai tiks? Nesvarbu, ar jūs esate tik pradedantys, ar jau patyrę sekso žaisliukų vartotojai – pateiksime jums nemažai patarimų, padėsiančių pagerinti lytinius pojūčius. Kaip žinia, niekada nėra ribų tobulėjimui. Visada rekomenduojama stengtis sužinoti ir išbandyti kuo daugiau, todėl tiek vibratoriai, tiek ir vibro žiedai galėtų paįvairinti jūsų lytinį gyvenimą.

Pirmiausia, jei esate pradedančioji, ir šiomis priemonėmis naudojatės retai, pradėkite nuo klitorių stimuliuojančio mažyčio kulkos formos arba išorinio vibratoriaus. Kodėl? Daugiau nei penkiasdešimt procentų moterų turi būti stimuliuojamas klitorius, kad jos galėtų patirti orgazmą. Taigi, tinkamas klitoriaus stimuliavimui vibratoriaus dizainas yra puiki pradžia. Nors būtent šiam tikslui yra skirti daugelis vibratorių, tačiau įvairios jų formos suteikia skirtingus pojūčius.

Pradėkite su tokiais vibruojančiais žaisliukais, kurie nekelia jokių neigiamų asociacijų. Visa tai jums turėtų atrodyti patraukliai, kad galėtumėte pajusti didžiausią malonumą. Na, o kaip tu atveju jei jūs esate tikri lovos profesionalai? Jai esate jau patyrę vibratorių naudojimo srityje, galėtumėte apsvarstyti kelis papildomus dėmesio vertus variantus. Vienas iš jų yra vibro žiedai. Tai yra puiki priemonė, norintiems vienu metu stimuliuoti abiejų sekso partnerių lytinius organus.

Tokiu atveju sekso metu jums nereikia savo rankose laikyti vibratoriaus, o naudojamo vibratoriaus poveikį jaus abu partneriai. Tai labai maloni ir naudinga patirtis. Žinoma, daugelis moterų mėgsta naudoti jau tradiciniais tapusius vidiniam vaginos stimuliavimui skirtus vibratorius, kurie yra kur kas ilgesni už išoriniam stimuliavimui skirtas priemones, ir labai lengvai valdomi rankomis. Kiekviena moteris gali pasirinkti sau tinkamą vibratorių iš plataus įvairių formų ir tipų šių priemonių asortimento.

Jei norite aštresnių pojūčių, išbandykite įvairaus galingumo ir skirtingų greičių vibratorius. Taip pat visuomet rekomenduojama išbandyti skirtingus dydžius, formas ir pabandyti paeksperimentuoti su įvairios paskirties vibratoriais, tokiais kaip – vibro žiedai, G taško stimuliatoriai, nuotoliniu būdu valdomos priemonės ir kt. Visos šios priemonės tikrai paįvairins jūsų lytinį gyvenimą. Rekomenduojame išbandyti šias priemones – jos praturtins lytinio akto metu patiriamus malonius pojūčius ir suteiks jam pikantišką prieskonį.