Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Idėjos, kaip pertvarkyti vonios kambarį

Pasirinkti, kaip dekoruoti vonios kambarį, gali būti sudėtingas sprendimas. Kai ieškote idėjų, reikia atsižvelgti į daugybę skirtingų dalykų: kiek turiu pinigų? Kokias spalvas turėčiau naudoti? Kokie baldai derės prie mano interjero ir asmeninio stiliaus? Šiame straipsnyje pasidalysime keliomis idėjomis, kaip pertvarkyti vonios kambarį taip, kad jis atitiktų bet kokį biudžetą ar asmeninį stilių, neprarandant funkcionalumo!

Norint pasiekti puikių rezultatų, nebūtina išleisti daug pinigų namų dekorui. Jei ieškote, kaip papuošti vonios kambarį, pagalvokite, kaip nebrangūs daiktai gali atrodyti kaip brangesni, tereikia šiek tiek gudriai juos pertvarkyti arba pasidaryti patiems! Vienas iš būdų – naudoti pigias, bet gražias plyteles kaip akcentus visame vonios kambaryje. Pridėję plytelių akcentų ant pigių baltų metro stiliaus plytelių, suteiksite jam aštrią išvaizdą, kuri puikiai tinka, jei mėgstate modernų dizainą.

Jei jus domina, kaip perdažyti vonios kambarį turint bet kokį biudžetą, yra daugybė būdų, kaip išspręsti šią problemą – vienas iš paprastų būdų yra rinktis medines, o ne akmenines grindis ir furnitūrą, kur tik įmanoma. Tai atrodo stilingai ir kartu gali būti tikrai ekonomiška – tereikia tik gerai nudažyti

Akmuo ir marmuras gali atrodyti puikiai, tačiau jie taip pat gali būti gana brangūs. Jei ieškote būdo, kaip sutaupyti pinigų vonios kambariui pertvarkyti, pagalvokite apie panašaus stiliaus, bet pigesnių medžiagų naudojimą. Pavyzdžiui, pasirinkę keramines plyteles, o ne akmenį, pasieksite tą patį efektą už mažesnę kainą.Kalbant apie mažų vonios kambarių dekoravimą turint mažą biudžetą, pagrindinė taisyklė – jei įmanoma, naudoti šviesias spalvas ir atspindinčius paviršius. Dėl to patalpa t jausis lengvesnis ir erdvesnis. Taip pat galite naudoti veidrodžius, kad sukurtumėte papildomos erdvės iliuziją ir kambarys atrodytų šviesesnis.

Vienas iš būdų už nedidelį biudžetą suteikti vonios kambariui prabangos – įsirengti nebrangią laisvai pastatomą vonią. Laisvai pastatomų vonių būna įvairių formų ir dydžių, todėl tikrai rasite tokią, kuri atitiktų jūsų poreikius ir biudžetą. Dažnai jas galima sumontuoti gana lengvai, nereikalaujant brangių santechnikos darbų – puikiai tinka, jei vonios kambarį pertvarkote „pasidaryk pats”!

Rinkdamiesi, kaip dekoruoti mažą vonios kambarį turint ribotą biudžetą, nepamirškite, kad mažiau iš tikrųjų yra daugiau. Stenkitės neperkrauti patalpos per daug aksesuarų ar baldų – taiaps didesnė ir šviesesnė. Galite pabandyti nudažyti sienas baltai arba blyškiai mėlynai ir pridėti veidrodžių arba stiklo plokščių, kad kuo daugiau šviesos atsispindėtų kambaryje. Jei ieškote prabangaus ir nebrangaus būdo atnaujinti vonios kambarį, apsvarstykite galimybę investuoti į naujus vonios kambario baldus. Galite rinktis iš daugybės skirtingų stilių, todėl tikrai rasite tai, kas atitiks jūsų skonį ir biudžetą. Taip pat galite įsigyti derančių komplektų, kurie suteiks jūsų vonios kambariui suderintą išvaizdą.

Nepamirškite, kad kalbant apie tai, kaip įrengti vonios kambarį turint bet kokį biudžetą, svarbiausia sukurti funkcionalią ir stilingą erdvę, o svarbiausia – tokią, kurioje jums būtų malonu leisti laiką! Todėl nebijokite eksperimentuoti su įvairiomis idėjomis, kol rasite jums tinkamiausią sprendimą.

Sukurti jums ir jūsų šeimai idealiai tinkantį vonios kambarį nebūtinai turi būti sudėtinga. Padedami mūsų internetinės parduotuvės, galime pasiūlyti idėjų, kaip permąstyti, ką reiškia kurti erdvę atsižvelgiant į funkcionalumą – nepamirštant stiliaus. Apsilankykite Murestadeco.lt dabar!

Facebook Comments