Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Verslo procesų gerinimas pasitelkiant Lean metodiką

Lean sistema

Turite verslą? Už jo vairo esate jau ne vienerius metus, tačiau jau kurį laiką įžvelgiate įvairių vidinių problemų, kurios gali kenkti jūsų verslo plėtrai ir sistemingam užsibrėžtų tikslų pasiekimui? Tokiu atveju turėtumėte pasidomėti veiksminga ir daugelio verslų bei organizacijų visame pasaulyje taikoma Lean metodika. Tai yra sprendimas, kuris gali iš esmės pakeisti jūsų verslo vystymo procesus, paverčiant juos gerokai produktyvesniais ir našesniais.

Padidinamas verslo našumas

Klausiate savęs, kaipgi Lean metodika galėtų pagelbėti jūsų verslui ir padidinti jo našumą? Visų pirma turėtumėte atminti, kad Lean metodikos dėka iš kasdienių verslo procesų galima veiksmingai pašalinti tai, kas nėra reikalinga. Trumpiau tariant, šios sistemos pagalba yra pašalinamos visos „atliekos“, kurios priešingu atveju iki tol kenkė verslui, didino jo kaštus, mažino darbuotojų pasitenkinimą darbu ir neigiamai veikė galutinio produkto kokybę bei klientų pasitenkinimą. Taigi, jei eliminuojama visa tai, kas daro neigiamą įtaką verslui ir lėtina procesus, akivaizdu, kad reikšmingai padidėja ir verslo našumas.

Sumažėja verslo patiriami kaštai

Tai yra dar vienas labai svarbus Lean metodikos privalumas, kurį neabejotinai būtina paminėti kalbant apie šios metodikos pritaikymą verslo vystymo procese. Kaip jau buvo minėta, Lean sistema padeda iš verslo pašalinti tai, kas nesukuria jokios pridėtinės vertės ir blogina verslo padėtį, o tai reiškia, kad pašalinus tokius neveiksmingus elementus galima sumažinti ir patiriamus kaštus. Sumažėjusios verslo patiriamos išlaidos leidžia lengviau ir veiksmingiau stabilizuoti finansinę situaciją ir apsisaugoti nuo galimų finansinių sunkumų.

Pagerėja produkto kokybė

Kadangi Lean metodika padeda pašalinti neveiksmingus procesus, verslui atsiranda daugiau laiko susitelkti į vystomo produkto kokybę, tokiu būdu užtikrinant ir didesnį klientų pasitenkinimą. Todėl jei manote, kad jau kurį laiką jūsų įmonėje nelieka pakankamai laiko produkto kokybės kontrolei ir kokybės gerinimui, pats metas pasitelkti Lean filosofiją, kuri padės jums pagerinti savo paslaugas arba prekes. Suprantama, kad visa tai gali padidinti ir jūsų pardavimus bei pajamas, kadangi padidėjęs klientų pasitenkinimas produktu gali tiesiogiai nulemti ir didesnį žinomumą bei klientų srautą.

Facebook Comments