Krovinių pervežimas į Švediją

Švedija yra viena iš šalių, su kuria Lietuvą sieja itin glaudūs  prekybos ir bendradarbiavimo santykiai. Į šią šalį Lietuvos įmonės daugiausia eksportuoja elektros įrengimų, baldų, patalynės, dirbinių iš metalo ar plieno. Bendradarbiavimą taip pat skatina patrauklios logistikos sąlygos. Kroviniai Švediją pasiekia jūros keliais, dažniausiai DFDS bendrovės krovininiais keltais. Paanalizuokime smulkiau krovinių pervežimą į Švediją keltais.

  • Pervežimo trukmė

Keltas į Švediją plaukia apie 10 valandų. Prie šios trukmės pridėjus krovinio gabenimą iki uosto bei nuo Švedijos uosto iki galutinio pristatymo adreso, gabenimo trukmė gali siekti iki dviejų parų. Tai pakankamai trumpas krovinio pristatymo laikas.

  • Kokie kroviniai gabenami

Keltais paprastai gali būti gabenami tiek standartiniai, tiek nestandartiniai kroviniai. Taip pat dažniausiai sudaromos sąlygos gabenti temperatūrinius krovinius. Tokie kroviniai gabenami pagal jiems reikalingą temperatūros režimą.

  • Švedijos uostai

Dažniausiai keltai Švedijoje krovinius pristato į Karlskruno, Treleborgo, Nineshamno arba Karlshamno miestų uostus. Šiuose uostuose kroviniai paskirstomi pagal paskirties adresus ir perduodami tolimesniam gabenimui sausumos keliais.

  • Kur kreiptis jei reikia nugabenti krovinį į Švediją

Įmonės, bendradarbiaujančios su Švedija, paprastai kreipiasi į Lietuvos logistikos bendroves, teikiančias gabenimo į Švediją paslaugas. Žinoma, galima kreiptis į keltų linijas ir organizuoti krovinio gabenimą patiems. Tačiau tai reikalauja laiko ir žinių. Logistikos bendrovės koordinuoja visą pervežimo procesą, sutvarko gabenimo formalumus, poreikiui esant netgi gabena krovinius su palyda. Krovinio savininkas turi tik pasirašyti su logistikos įmone paslaugų teikimo sutartį ir pateikti būtinus krovinio dokumentus.

  • Gabenimo kaina

Krovinio gabenimo kaina kiekvienam kroviniui skaičiuojama individualiai. Ji priklauso nuo krovinio gabaritų, jo specifikos (standartinis ar ne standartinis krovinys) ir keletos kitų rodiklių. Kainą galima sužinoti prieš gabenimą, pateikus visus reikalingus duomenis.

Facebook Comments