Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Veido priežiūra namuose – tai įmanoma!

makiazo kursai

Akivaizdu, kad norint tinkamai pasirūpinti veido oda dažniausiai vykstame į grožio saloną. Ši atpalaiduojanti patirtis leidžia tinkamai pasirūpinti išoriniu grožiu ir užtikrinti kūno jaunatviškumą. Moderniausios odos priežiūros priemonės, sukurtos tinkamai odos priežiūrai bei atpalaidavimui yra be galo efektyvios. Kiekvienas žmogus, turintis galimybę profesionaliai rūpintis savo veido oda, tikrai ją pasinaudotų, tačiau greitas, streso kupinas gyvenimo ritmas apriboja mūsų laiką, tad apsilankymui grožio salone paprasčiausiai neužtenka laiko, o pastovus skubėjimas bei įtampa labai kenkia mūsų odai bei bendrai kūno sveikatai. Perpildyta dienotvarkė apriboja galimybes tinkamai, profesionaliai  priežiūrai, todėl tenka apsaugoti savo odą namų sąlygomis. Nors savarankiškai atliekamos procedūros nebus tokios efektyvios, paprasčiausias veido valymas po sunkios darbo dienos leis jums pasijausti kur kas sveikiau ir gaiviau. Sukūrę pakankamai geras sąlygas odos atpalaidavimui bei profilaktiškai priežiūrai išlaikyti jaunatviškumą bei grožį bus kur kas lengviau. Tačiau į ką vertėtų atkreipti dėmesį norint tinkamai pasirūpinti savo veido oda namų sąlygomis?

Jei jus išvargino ilga, streso kupina darbo diena, prieš kimbant į savarankiškas odos priežiūros procedūras, sukurkite atpalaiduojančią, darbo aplinkai priešingą atmosferą. Nors iš pirmo žvilgsnio šis patarimas atrodo visiškai nenaudingas, bet psichologiškai atsipalaidavęs protas tuojau pat atpalaiduos ir kūną. Sukūrę tinkamas sąlygas odos poilsiui užtikrinsite didesnį procedūrų efektyvumą bei geresnius priežiūros rezultatus. Sukūrę kuo jaukesnę, patogesnę aplinką atsipalaidavimui bei raminančiam priežiūros procesui, atlikti šias procedūras bus ne tik lengviau, bet ir maloniau. Atsipalaiduokite nuo kasdienybės šurmulio ir pasirūpinkite savo kūnu. Šis raminantis laikas, kurį skirsite sau, padės jums atgauti jėgas ir atjaunėti. Jei savo dienotvarkėje rasite bent truputį laiko sau, jau netrukus pastebėsite teigiamus rezultatus.

Nebent turite specialią, odos priežiūrai tinkamą aplinką, šias procedūras patariama atlikti erdviame, kūno priežiūrai skirtame vonios kambaryje. Sukurkite raminantį, šiltą apšvietimą, kurio dėka galėsite atsipalaiduoti ir tinkamai pasirūpinti savo veido oda. Kvapnios žvakės ar smilkalai padeda sukurti jaukią aplinką, skatinančią visapusišką kūno atsipalaidavimą.

Jei neturite jokios patirties ir nežinote kaip daryti makiažą nepažeidžiant veido odos, naudokite tik natūralias kosmetikos priemones. Veido odos priežiūros procedūroms tinkamiausias laikas yra vakaras. Įsitikinkite, kad pasirūpinę savo odą leisite jai ilsėtis ir kvėpuoti, o ne uždengsite ją dar vienu dusinančios kosmetikos sluoksniu. Atlikus savarankiškas odos priežiūros procedūras užtikrinkite savo kūnui tinkamą poilsį.

Pagrindinė veido odos priežiūros procedūra – tai paprasčiausias veido valymas. Tinkamas šveitimas su rūgštiniu šveitikliu pašalina negyvos odos sluoksnį nepažeidžiant veido. Pasistenkite vengti permanentinio makiažo, ypač jeigu prižiūrite savo odą tik namų sąlygomis. Tinkamas odos šveitimas – tai pagrindinė odos priežiūros procedūra, tačiau kitų priežiūros būdų yra be galo daug. Kosmetologijos priemonėmis bei grožio salono įranga prekiaujanti įmonė „Mesoderma“ rekomenduoja kosmetologijos kursus Kaune moterims, tad jei norite pasirūpinti tinkama odos sveikata, o gal net siekiate dirbti grožio salone, būtinai pasinaudokite šia galimybe ir pažinkite moderniausius odos priežiūros būdus.

Facebook Comments