Vairavimo mokykla pataria, kaip pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui

vairavimo mokyklaJei norite vairuoti lengvąjį automobilį ar kitą transporto priemonę, jums bus reikalingos vairuotojo teises. Kad gautumėte minėtąjį dokumentą, privalėsite išlaikyti teorinį ir praktinį vairavimo egzaminus. Tiek viena, tiek kita užduotis būsimiems vairuotojams kelia itin daug streso. Vairavimo mokykla pataria nerimą vyti tolyn, daug mokytis ir pasitikėti savo jėgomis.

Klausykitės dėstytojų

Teorinis vairavimo egzaminas reikalauja išankstinio jūsų pasiruošimo, todėl, jei norite parodyti itin gerus rezultatus, privalėsite skirti laiko KET taisyklių studijavimui ir mokymuisi. Lankykite visas teorijos paskaitas ir atidžiai klausykitės dėstytojo žodžių. Geras dėstytojas ne tik supažindins su pagrindinėmis eismo taisyklėmis ar kelio ženklų apibrėžtimis, bet ir pateiks daugybę realių pavyzdžių ir drauge su jumis spręs improvizuotas eismo situacijas. Jei dėstytojas paskaitų metu neatitraukdamas akių skaito KET knygutę, neleidžia jums užduoti klausimų ir nepadeda perprasti sudėtingų taisyklių apibrėžčių, nieko nelaukdami reikalaukite, kad vairavimo mokykla pakeistų dėstytoją.

Studijuokite KET knygutę

Nesvarbu, kokį gerą dėstytoją beturėtumėte, nepamirškite, kad sėkmingam egzamino išlaikymui reikalingos jūsų pastangos, todėl studijuokite KET knygutę. Skirkite laisvo laiko ir atidžiai perskaitykite visą knygutę nuo pradžios iki pabaigos. Skaitydami stenkitės įsiminti pateiktą informaciją. Daugiau laiko reikalaujančias vietas pažymėkite skiriamuoju ženklu, kad vėliau galėtumėte prie jų sugrįžti. Būkite itin atidūs, jei teorijos mokotės savarankiškai, t. y. eksternu. Tokiu atveju gerai pergalvokite kiekvieną sakinį ir pabandykite jį pritaikyti realybėje. Atlaidus jūsų požiūris lems klaidas egzamino metu, todėl būsite priversti teorijos egzaminą laikyti dar vieną kartą.

Neignoruokite to, kas kelia klausimų

Jei klausydami dėstytojo arba skaitydami KET knygutę, nesuprantate vienos ar kitos apibrėžties, prašykite, kad dėstytojas jums paaiškintų, ką reiškia konkreti taisyklė ir pateiktų pavyzdžių. Jei studijuojate savarankiškai, skirkite laiko konkretaus klausimo nagrinėjimui – ieškokite informacijos internete arba pasitarkite su asmeniu, išmanančiu kelių eismo taisykles. Žinių įtvirtinimui informaciją pakartokite kelis kartus, t. y. užsirašykite atsakymą į klausimą ir perskaitykite jį dar kartą prabėgus kelioms dienoms.

Spręskite KET testus

Nepamirškite, kad visos žinios ateina per praktiką, todėl skirkite laiko KET testų sprendimui. Šiuos testus galite spręsti internetinėje erdvėje arba naudodami specialias mokomąsias priemones. Vairavimo mokykla pasiūlys bent kelias alternatyvas teorijos mokymuisi. Jei mokotės savarankiškai, paieškokite testų internete. Tiesa, rinkitės tik patikrintą informaciją, kadangi daugelis testų gali pateikti melagingą informaciją arba siūlyti pasenusius ir nebegaliojančius sprendimus.

Facebook Comments