Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Tinkleliai nuo uodų – ant kiekvieno sodybos lango

tinkleliai nuo uoduPrisipažinkime – kartais kovoti su tais kraujasiurbiais yra beviltiška. Kaip jie patenka į namus – neaišku, tačiau naktį jų zyzimas varo iš proto, kaip ir po įgėlimų likę spuogai ar pūslelės ant odos. Kažkaip reikia su jais kovoti iš esmės. Vienas tokių būdų – neįsileisti į namus. Lengva pasakyti, sunku padaryti?.. Ne visai. Yra veiksmingas būdas apsauganti namus nuo uodų. Tai specialūs tinkleliai nuo uodų.

Tinkleliai nuo uodų langams yra dviejų rūšių – pakeliami ir tvirtinami stacionariai. Stacionariai tvirtinami prie lango rėmo. Jie ten lieka visam laikui. Pakeliami tinkleliai nuo uodu veikia panašiai kaip roletai – jie susivynioja ir prisitvirtina prie palangės. Langas gali būti praviras, tačiau uodai pro tokį tikrai nepateks į vidų.

Tinkleliai nuo uodų durims taip pat veikia analogiškai, tik gali būti varstomų. Tai lyg antros durys, kurias galima atverti. Tai ypač patogu, kai durys varstomos į patalpos vidų. Jas galima nesunkiai praverti, o tinklelis nuo uodų liks rėme ir apsaugos nuo kraujasiurbių patekimo į patalpas tiek balkone, tiek namų terasoje.

Tinkleliai nuo uodų kainos atžvilgiu nėra labai brangi investicija. Aišku, viskas priklauso nuo mechanizmo sudėtingumo ir montavimo darbų. Tinkleliai nuo uodų kaina tikrai neviršys per metus skiriamai pinigų sumai įvairiems purškalams, elektroniniams prietaisams, taip pat ir medikamentams bei apsauginiams kremams, kuriais bandoma atbaidyti šiuos nemalonius vabzdžius.

Tinkleliai nuo uodų Kaunas gamina ir parduoda ne viena įmonė. Dažniausiai jų galima rasti langus ir duris gaminančiose įmonėse, kurios turi technologijas ir žmones sukurti ir sumontuoti tokius tinklelius. Juk tai tas pats plastikinis rėmelis ir plastikinių langų furnitūra.

Tinkleliai nuo uodų Taurage taip pat yra nemažas pasirinkimas, nes čia yra pakankamai langų montuotojų. Taip pat Tauragėje statybų kas metai daugėja, kaip ir uodų, kurie veisiasi upėse, ežeruose ir pelkynuose (aplink Tauragę jų tikrai pakanka).

Atminkite, kad tinklelius reikia užsakinėti pagal užsakymą. Nėra jų standartinių dydžių, nes langai yra patys nestandartiniai. Prieš juos gaminant, meistras turi atvažiuoti ir išsimatuoti langus, nuspręsti, kur ir kaip juos tvirtinti. Pačiam galima prisimontuoti tik prie vieno lango, bet jei reikia sprendimo visam namui – geriau kviestis specialistus, pavyzdžiui, iš UAB Hiperionas.

Facebook Comments