Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Tinkamiausias vestuvių fotografas: ką turėtumėte žinoti

Tinkamiausias vestuvių fotografas: ką turėtumėte žinoti

vestuviu fotografo vestuviu nuotraukaVestuvių fotografas – tai menininkas profesionalas, kuris įamžins jūsų nuostabios šventės momentus. Deja, dauguma žmonių yra įpratę taupyti tiek laiką tiek pinigus, todėl planuodami šią šventę į jos įamžinimą pakankamai neinvestuoja. Nereta pora pasirenka arba pirmą pasitaikiusį fotografą už prieinamą kainą, arba jų šventę įamžina draugų parekomenduotas vestuvių fotografas. Dėl šios tendencijos talentingi menininkai lieka neįvertinti, o klientai  – nepatenkinti, todėl renkantis žmogų šiam darbui vertėtų atsižvelgti į kelis svarbiausius kriterijus ir nepatingėti paieškoti geriausiai tinkančio jūsų šventei.

Kiekvienas vestuvių fotografas yra individualus menininkas, todėl ir fotografuoja skirtingai. Visų pirma, kaip ir bet kokiam kitam darbui renkantis žmogų, privalote tiksliai žinoti ko norite. Kaip norėtumėte matyti savo šventę nuotraukų albume? Galbūt mėgstate modernumą? O gal jums labiau prie širdies senovinis stilius bei nespalvota fotografija? Nusprendus kas tiksliai jus domina bus kur kas lengviau pasirinkti, todėl net jei sumokėsite už paslaugas šiek tiek daugiau vestuvių fotografas bent jau sukurs būtent tokį fotoalbumą, kokio norėjote. Visas šias paslaugas gali padėti įgyvendinti vestuvių fotografas.

 

Vestuvių fotografas – profesija tik profesionalams

vestuviu fotosesijaAntras dalykas, kurį turėtumėte nuspręsti – kaina, kurią esate pasiryžę sumokėti. Savaime suprantama, kad kai kurie iš mūsų gali sau leisti brangesnes paslaugas, o kitiems tenka pataupyti. Kiekvienas vestuvių fotografas priklausomai nuo patirties ir darbo kokybės prašo atitinkamo atlygio. Tad jei taupote, protingiausia būtų rasti kokybišką, gabų fotografą už neaukštą kainą. Tokie dažniausiai būna sparčiai tobulėjantys, perspektyvūs fotografai dar nespėję išpopuliarėti. Neretai toks vestuvių fotografas yra ką tik įgijęs aukštąjį išsilavinimą ir dar neįsitvirtinęs konkurencingoje rinkoje. Toks žmogus atitinkamai klientus bando prisivilioti žema kaina. Kaip atskirti ar jis kokybiškai atliks savo darbą? Menininko darbai kalba patys už save: jo interneto svetainėje be abejo rasite ankstesnių darbų galeriją, pagal kurią ir nuspręsite ar šis vestuvių fotografas jums patinka.

Trečias, bet ne mažiau svarbus dalykas – konkreti jūsų vestuvių specifika. Vestuvių fotografas dažniausiai savo svetainėje patalpina informaciją, kokiomis sąlygomis ir kokiu darbo laiku dirbs. Kai kurie fotografai yra pasiryžę keliauti po visą Lietuvą ar netgi užsienį bei dirbti nuo ryto iki vakaro, kad užfiksuotų visą šventės eigą. Tuo tarpu kiti vestuvių fotografai dirba tik konkrečiuose miestuose ir griežtai tam tikru laiku.

Apibendrinant galime teigti, jog jei norite, kad vestuvių fotografas patenkintų jūsų poreikius, svarbiausia yra nuspręsti ko iš jo tikitės bei kiek pinigų esate pasiryžę palikti. Visa kita – tik smulkmenos. Taip pat ne mažiau svarbu atsižvelgti į pačią vestuvių specifiką ir ar planuojate reikalauti iš fotografo ko nors daugiau, nei tradicinė vestuvių fotosesija.

 

Vestuvių fotografas. Pamokos

Facebook Comments