Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Techninė pagalba Vilniuje

Techninė pagalba kelyje 3

Anksčiau ar vėliau techninė pagalba kelyje tampa aktuali visiems vairuotojams. Susidūrus su problemomis kelyje čiumpame telefoną ir niekaip negalime išsikviesti reikiamos tarnybos. Todėl verta turėti patikimų žmonių ar įmonių kontaktus, kurie galės atskubėti ir padėti bet kuriuo paros metu. Ypač sunkiai sekasi iškviesti pagalbą nakties metu, nors internete galima rasti aibę telefono numerių, tačiau niekur negalima prisiskambinti.
Techninę pagalbą kelyje teikiančių asmenų ir įmonių Vilniuje yra daugiau kaip 70, tačiau neretai paslaugos atliekamos atmestinai, gaištamas klientui svarbus laikas ir pinigai. Visos rinkoje siūlomos paslaugos yra įkainotos sutartinai pokalbio metu. Pastebima, kad paslaugų įkainiai gali skirtis nuo keliasdešimt procentų iki kelių kartų, tad rekomenduotina kreiptis bent į kelias įmones ir palyginti pasiūlymus. Vairuotojams nėra aktualu tik paslaugų kaina, jiems dar svarbiau per kiek laiko gali atvykti tralas, ar jis galės pervežti visus keleivius.
Gera naujiena ta, kad šiuo metu draudimo bendrovės pradeda skatinti rinktis jų techninę pagalbą kelyje, kuri yra menkai apmokestinama ar nemokama pasirašant privalomąjį civilinį automobilio draudimą. Šias draudimo bendroves aptarnauja ne kas kitas, o visi rinkoje esantys paslaugų teikėjai, kurie buriasi į asociciajas ar kitas įmonės ir tokiu būdu aptarnauja draudikus visoje Lietuvoje. Tačiau ką daryti jei iškvietus Jums priklausomą nemokamą techninę pagalbą ji atvyks per labai ilgą laiką, skambinant sutartyje nurodytais kontaktais neatsilieps draudimo atstovai? Jūs vistiek galite užsisakyti nepriklausomą techninę pagalbą kelyje, išsirašykite sąskaitą faktūrą ir Jums pinigus grąžins draudimo bendrovė.
Kad nekiltų nesklandumų ar kitų rūpesčių, visuomet pasirenkant techninės pagalbos teikėją reikėtų pasidomėti ar jis galės kartu su savimi pervežti ir visus įgūlos keleivius, per kiek laiko atvyks ekipažas, kiek kainuos paslaugos ir ar nebus nenumatytų mokesčių.

Jei norite gauti profesionalias, nuosaikiai įkainos paslaugas Jūs privalote rinktis mūsų komandą – technine-vilniuje.lt. Mus pasieksite nurodytu telefonu bet kuriuo paros metu, atvyksime per trumpiausią įmanomą laiko tarpą. Būsite aptarnauti greitai, visi keliaiviai saugiai pasieks namus ar kelionės tikslą.

Facebook Comments