Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip teikiama paskola internetu?

Paskola internetu
Šaltinis: www.thisismoney.co.uk

Jei yra ieškoma paprasto ir patogaus skolinimosi būdo, paskola internetu tikrai gali būti vienas geriausių pasirinkimų.  Gauti paskolą gana dažnai galima dar tą pačią dieną, todėl tokia pasirinkimo galimybė yra vis populiaresnė. Vis dėlto, kartais kyla įvairių klausimų, susijusių su šiuo skolinimosi būdu, ir į įvairius dažniausiai užduodamus klausimus pasistengsime atsakyti šiame straipsnyje.

Kam teikiamos paskolos internetu?

Visada yra vertinama, ar klientas galės grąžinti paskolą laiku: paskola paprastai gali būti teikiama tik pilnametystės sulaukusiems Lietuvos piliečiams, kurie gauna pastovias pajamas, o jų finansinė istorija yra skaidri. Svarbiausia yra tai, kad asmuo nebūtų įtraukas į duomenų bazę, kurioje yra saugomi tų asmenų duomenys, kurie turėjo tam tikrų įsiskolinimų ir vėlavo sumokėti įmokas. Dažniausiai čia yra saugomi tų asmenų duomenys, kurie gana ilgą laiką vėlavo įnešti įmokas, nes paprastai nieko nenutinka, jei vėluojama porą dienų – tokiais atvejais paprasčiausiai paskaičiuojama tam tikra delspinigių suma.

Kaip pasiimti paskolą internetu?

Tai padaryti visada yra paprasta. Kai išsirinksite tam tikrą įmonę, kuri teikia paskolas internetu, galėsite užsiregistruoti bendrovės internetinėje svetainėje. Paprastai tenka užpildyti duomenis apie turimus įsiskolinimus, gaunamas pajamas, ir t.t. Taip pat tenka patvirtinti asmens tapatybę, ir tai galima padaryti naudojantis internetinės bankininkystės sistema. Kai jau būsite tai atlikę, galėsite pasirinkti tam tikrą siūlomą pinigų sumą ir laikotarpį, per kurį įsipareigosite grąžinti paskolą. Dažniausiai skolinama pinigų suma priklauso nuo to, kokiam laikotarpiui nuspręsite pasiskolinti: kuo  terminas bus ilgesnis, tuo didesnę pinigų sumą galėsite pasiskolinti. Žinoma, pinigų suma, kurią galite pasiskolinti, priklausys ir nuo to, kokios yra jūsų gaunamos pajamos, nes paskolas teikiančios įmonės visada vertina klientų galimybes grąžinti pasiskolintus pinigus.

Jei iš tos pačios paskolas teikiančios įmonės skolinsitės jau ne pirmą kartą, tereikės prisijungti prie savo paskyros: nereikės dar kartą patvirtinti tapatybę ir iš naujo pildyti duomenis. Iš karto galėsite pateikti paraišką, ir beliks sulaukti atsakymo dėl paskolos teikimo.

Kaip pasirinkti paskolos teikėją?

Paskolas internetu šiandien siūlo iš tiesų nemažai įvairių įmonių, todėl galėsite išsirinkti tokias, kurios pasiūlytų pačias palankiausias skolinimosi sąlygas. Visada svarbu įvertinti:

  • Kokia siūloma paskolos suma;
  • Kokiam terminui teikiamos paskolos internetu;
  • Kam gali būti teikiama paskola;
  • Kokio dydžio palūkanos;
  • Kaip įmonę vertina klientai;
  • Ar yra galimybė atidėti mokėjimo terminą;
  • Kokio dydžio delspinigiai, jei yra vėluojama grąžinti paskolą.

Tai įvertinę tikrai galėsite išsirinkti tokią įmonę, kuri siūlo pasiskolinti geriausiomis sąlygomis, ir galėsite užpildyti paraišką norimo dydžio pinigų sumai.

Įsitikinsite, kad pasiskolinti internetu visada yra paprasta, tad tai gali būti puikiu būdu greitai ir paprastai gauti paskolą. Užpildyti paraišką bus galima neišeinant iš namų, ir tai galėsite padaryti bet kuriuo jums patogiu metu. Daugiau informacijos tinklapyje: compario.lt

Facebook Comments