Patarimai renkantis transportavimo dėžes

Transportavimo dėžių gamyba yra platus pasirinkimas, jūs galite gamintis individualiai ir pirkti jau pagamintus standartinius išmatavimus. Tinkama siuntimo dėžė yra esminė jūsų prekių pristatymo dalis. Dėžutės būna įvairių formų, dydžių ir stiprumo, kad atitiktų bet kokį poreikį – nuo mažų pakuočių, kurias gali tvarkyti vienas žmogus, arba didesnių daiktų, kuriuos transportavimo tikslais geriausia perkelti; yra jums tinkamas pasirinkimas. Dėžės turi didžiulį poveikį jūsų tiekimo grandinei. Kam nerimauti renkantis tobulą pakuotę, jei ji bus sugadinta siuntimo metu?

Gofruotoji kartono plokštė, kuri yra sudėtinė medžiaga, pagaminta iš dviejų ar daugiau kartono lakštų, yra gofruotojo kartono dėžutės pagrindas. Terpė yra lapas, sudarantis gofruotojo kartono gabalo vidurį; jam suteikiama banguota, gofruota forma, o tada pritvirtinama tarp dviejų plokščių lakštų, žinomų kaip įdėklas. Terpės fleitos yra bangos, sudarančios terpę. Tokios transportavimo dėžės yra saugiausios, jos stipriai sulaiko dėžėje esančius produktus nuo smūgio, kritimo ar bet kokio kito sutrenkimo. Taip pat jos tinka maisto produktų transportavimui arba dūžtantiems produktams.

Dvigubų sienelių lenta yra tvirta dėžė, pagaminta iš dviejų gofravimo medžiagų ir trijų įdėklų plokščių. Paprastai jis naudojamas didesniems produktams, pavyzdžiui, dideliems prietaisams. Trijų sienelių lenta pagaminta iš trijų vidutinių ir keturių įdėklų plokščių. Trijų sienelių plokštė yra pakankamai tvirta, kad pakeistų medieną įvairiose pakavimo srityse. Įskaitant birių krovinių konteinerius ir įrangos pakuotes. Vienpusė gofruotoji kartono plokštė pirmiausia naudojama kaip amortizacinė medžiaga kituose konteineriuose esantiems daiktams ir sukuriama klijuojant gofruotą medžiagą prie viena plokštė.

Renkantis transportavimui skirtas dėžes labai svarbu atkreipti dėmesį į tai kokius produktus gabensite, kadangi dėžės taip pat turi keletą rūsių, kurios skirstomos pagal prekes. Taip pat pasirinkite tinkamus dėžės matmenis, nedėkite prekių į pernelyg dideles ar per mažas dėžes, kadangi taip prekės gali būti sugrūstos arba per laisvai sudėtos į dėžės. To pasekoje, transportuojant dėžes, gali būti nesaugu jas vežti.

Facebook Comments