Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip pasiekti proveržį karjeroje?

Tėvų patarimai daugeliui ne tik įsiminė, bet ir formavo požiūrį į gyvenimą bei verslą.

Kalbant apie jūsų karjerą, kartais atrodo, kad galėtumėte pasinaudoti visais gautais patarimais. Nuo teisingos karjeros pasirinkimo iki realios karjeros, kurioje tikrai reikia daug ko išmokti. Ekspertų karjeros patarimai gali padėti pavyzdžiui, darbo paieškos, karjeros planavimo ir kitais aktualiais klausimais.

Geriausia karjera ar darbas yra tas, kuriame naudojate patinkančius įgūdžius. Tačiau ne kiekviename darbe reikia dirbti tik tai kas jums patinka. Pasinaudokite kiekvienu darbu, kaip galimybe išmokti ką nors naujo, ir galbūt pastebėsite, kad jums tikrai patinka tai, ko niekada neįsivaizdavote, kad gali jums patikti.

Profesinis tobulėjimas nebėra linijinis ir pasitikėkite, kad dirbdami sunkiai ir atsidavę, išsiaiškindami, ką norite nuveikti savo gyvenime, jums taip pat viskas bus gerai!

Praleiskite šiek tiek laiko galvodami apie savo karjerą. Patikrinkite naujas galimybes ir palyginkite atlyginimus. Protingesnius karjeros sprendimus priimate, kai turite realių duomenų. Be to, jei bijote ar nejauku, tikriausiai esate pasiruošęs kažkam nuostabiam! Baimė reiškia, kad auginate savo komforto zoną.

Nebijokite kalbėti per susitikimą ar suplanuoti susėdimą su kolega ar viršininku – nesvarbu, ar norite išsiaiškinti projekto detales, ar spręsti opią situaciją. Niekada nenuvertinkite asmeninio bendravimo svarbos, kai norite išsakyti savo idėjas arba užmegzti ryšius su bendradarbiais

Priimkite kritikos ar grįžtamąjį ryšį, kad galėtumėte geriau atlikti tai, ką darote. Chaose visada yra galimybė. Dauguma pagrindinių karjeros pagreičių įvyksta, kai kas nors įsivelia į netvarką ir padaro pokyčių

Visada reikia ruoštis norimam darbui, o ne tam, kurį gavote. Dirbkite sunkiau nei visi, kurie yra jūsų ar aukščiau jūsų. Niekas neprivalo gerbti daugiau nei gera darbo etika.

Gyvenimas per trumpas, kad būtumėt įstrigęs darbe, kuris jums nepatinka.

Facebook Comments