Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Sveika oda – gyvenimo harmonijos atspindys

Kremas veidui

 Mimikos raukšles dažniausiai turi žmonės, kurie negali pasižymi ekspresyvia veido mimika. Mimikos raukšles gali turėti ir jauni asmenys. Šiai estetinei problemai pašalinti ir gydyti naudojamos Botulino  injekcijos. Vienas šio kosmetinio preparato privalumų yra tai, kad jis veikia pagrindinę dinamiškų raukšlių atsiradimo priežastį, neleisdamas raumeniui daryti būtent to judesio, kuris ir sukelia problemą. Injekcijos naudojamos ne tik raukšlių korekcijai, bet ir jų profilaktikai. Kuo anksčiau pradėtos injekcijos, tuo greičiau stabdo bei blokuoja nevalingą mimiką ir neleidžia plisti raukšlėms.

       Botulino toksinas, tai baltymas, kurį gamina bakterija Clostridium botulinum. Jis naudojamas veido senėjimo mažinimui bei kaip priemonė delnų, pėdų, pažastų perteklinio prakaitavimo pašalinimui. Botulino toksinas sustabdo impulso sklidimą nervo ir raumens jungtyje. Botulino toksino injekcija beveik neskausminga procedūra, trunkanti 20 – 30 minučių. Vieta, kur bus leidžiamas toksinas, patepama anestezuojančiu tepalu. Injekcija atliekama labai plona adata. Procedūra atliekama maždaug du kartus per metus. Po pusės metų botulino poveikis silpnėja. Todėl procedūrą patartina kartoti. Botulino toksino injekcijos atliekamos ne vien raukšlių formavimosi sumažinimui, bet ir sumažinti pažastų, delnų, pėdų prakaitavimą bei numalšinti migreninius skausmus, raumenų spazmus.

.      Dar vienas komponentas labai svarbus žmogui, tai hialurono rūgštis. Šis preparatas – tai žmogaus organizme randama medžiaga sąnarių skystyje, odoje, kraujagyslių sienelėse ir kituose organuose. Deja su amžiumi prasideda reguliarus šio elemento mažėjimas. To sekoje prasideda senėjimo procesas. 

        Biologiškai atgaivinti odą galima su Biorevitalizacijos procedūromis. Šia procedūra suaktyvinama odos gyvybinės ir gynybinės funkcijos. Kitaip tai adatinė mezoterapija – invazinė procedūra, kurios metu atliekami daugybiniai mikro dūriai, kurių pagalba įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos (hialurono rūgštis, kofermentai, vitaminai, mikroelementai, amino rūgštys, antioksidantai). Procedūros metu sukeliamas trumpalaikis odos pažeidimas, kurio sekoje potrauminis odos atsakas yra ilgalaikis kolageno ir elastino skaidulų gaminimas. Odos būklė po procedūros stipriai gerėja. Tampa elastinga, gyvybinga, švytinti.

       Odos atnaujinimui yra sukurti VISCODERM preparatai. Tai yra medicininiai preparatai įodinėms injekcijoms, kurių sudėtyje yra ypač išgryninama natūrali hialurono rūgštis, kurio molekulinė masė yra panaši į endogeninės hialurono rūgšties  molekulinę masę.

       VISCODERM POVEIKIS :

 • Palaiko kolageno skaidulų gamybą ir pertvarkymą;
 • Pagerina odos elastingumą ir drėkinimą;

       REZULTATAI VISCODERM HIALURONO RŪGŠTIES PREPARATAIS:

 • Veido odos atnaujinimas, drėgmės ir stangrumo atkūrimas;
 • Kaklo stangrumo odos atkūrimas;
 • Iškirptės srities odos atjauninimas;
 • Rankų odos atjauninimas, drėgmės atkūrimas.

       Dar vienas labai efektyvus preparatas yra REVITACARE. Jis taip pat naudojamas odos atjauninimui. Tai  medicininės paskirties preparatas, pasižymintis aukštos kokybės, farmacinio lygio aktyviųjų ingredientų koncentracijomis. Siekiama sumažinti odos senėjimo požymius ir kitas esamas odos problemas: celiulitas, riebalų sankaupos, strijos, plaukų slinkimas.

       REVITACARE POVEIKIS:

 • Odos drėgmės lygio atstatymas; 
 • Smulkių raukšlių mažinimas;
 • Gerinimas odos stangrumo, tonusas;
 • Oda tampa lygesnė, elastingesnė;
 • Oda apsaugoma nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio;
 • Lėtinami odos senėjimo procesai.

       Kiekvienas žmogus turėtų rūpintis savo sveikata bei išvaizda, tai yra labai svarbi dalis link tobulo ir harmoningo gyvenimo. Norint rasti sau rūpimus atsakymus – galite apsilankyti svetainėje. Specialistai ten dabar jau yra  pateikę daug informacijos apie įvairias situacijas ir procedūras.

Facebook Comments