Dantų implantacija – geriausias danties atstatymo būdas

Dantų implantacija – sveikiausia ir moderniausia prarastų dantų atstatymo procedūra. Dėl prarastų dantų odontologijos klinikose lankosi įvairaus amžiaus pacientai. Itin dažnai tai burnos higienos trūkumo pasekmė, tačiau taip pat sutinkame daugybę avarijų, sportinių nelaimių aukų, praradusių sveikus, vertingus dantis. Dantų implantacijos procedūros yra itin vertingos: jos padeda atkurti netektų dantų funkcionalumą, jausmą bei nepriekaištingą išvaizda. Ši dažnai nuvertinama burnos sveikatos problema nuolat progresuoja ir nesustabdžius pamažu išsivysto į burnos sąkandžio, veido deformacijos problemas ar net rimtas burnos higienos ligas. Dantų implantai puikiai atkuria natūralios burnos funkcionalumą ir užkerta kelią potencialioms sveikatos problemoms.

Daugiau naudingos informacijos apie dantų implantus rasite puslapyje https://www.clinicdpc.lt/paslaugos/dantu-implantavimas/.

Pakeisti prarastą danties šaknį titaniniu implantu gali ne kiekvienas, tačiau pakankamai lėšų turintys pacientai, pasinaudoję nuolat tobulėjančiais dantų implantacijos metodais atkuria puikią burnos higieną ir sveikatą. Ši dantų atstatymo procedūra yra kur kas vertingesnė už kokybe bei patogumu atsiliekančias alternatyvas. Jei vertinate savo šypseną ir norite užtikrinti natūralų, beskausmį dantų funkcionalumą, nedvejokite ir pakeiskite prarastus dantis implantais.

Dažniausiai dantų ir dantenų pažeidimai progresuoja ir pavirsta į ligas dėl pacientų tingumo, aplaidumo ar baimės. Tinkamai dantimis nepasirūpinę pacientai ne tik praranda sveikus dantis, bet ir tuo pačiu neskiria pakankamai dėmesio šaknies atstatymui ir kitų dantų sveikatos užtikrinimui.  Dantų gydytojo baimė trukdo tinkamai įvertinti pažeisto ar prarasto danties pasekmes. Jei nejaučiate skausmo, tai nereiškia, jog jūsų dantų sveikata yra nepriekaištinga. Jei praradote dantį, nedvejokite ir kuo greičiau apsilankykite pas odontologą. Jo dėka galėsite kur kas geriau pažinti savo burnos sveikatos būklę bei imtis atitinkamų veiksmų jos tobulinimui. Vizito pas gydytoją metu atliksite reikiamus tyrimus ir susipažinsite su tolimesniais dantų implantacijos veiksmais.

Dantų implantacija yra geriausias būdas atstatyti prarastus dantis, tačiau pacientas, norintis atstatyti savo burnos sveikatą, turi susipažinti su jos ypatumais, didelėmis kainomis bei protezų alternatyvomis. Implantacijos metu į prarasto šaknies vietą pritvirtinamas titano sraigtelis. Šis metalas yra plačiai naudojamas odontologijos procedūroms, nes gali sąveikauti su jautriais žmogaus kūno audiniais nesukeldamas jokios žalos. Kiek vėliau implantui tinkamai prigijus prie paciento žandikaulio, odontologas ant šios dirbtinės šaknies pritvirtina protezą. Brangiausias ir optimaliausias variantas – tai itin kokybiškas keramikinis vainikėlis, savo išvaizda panašus į natūralų žmogaus dantį. Pakankamai lėšų turintys pacientai visada renkasi šį protezą. Jo dėka odontologas ne tik atstato natūralų burnos funkcionalumą, bet ir atkuria nepriekaištingą paciento šypseną. Šis protezas padeda aktoriams, viešiems asmenims bei individams, neįsivaizduojantiems savo gyvenimo be idealios šypsenos, užtikrinti, kad šis svarbus įrankis išliktų nepažeistas ir atrodytų nepriekaištingai.

Jei praradote tolimesnį dantį, kuris nėra pastebimas jums besišypsant, jums pasisekė! Retai matomiems dantims arba pacientams, neturintiems pakankamai lėšų keramikiniams vainikėliams, odontologai siūlo pigesnio metalo protezus, kurie išsiskiria savo išvaizda, tačiau užtikrina puikų implantacijos efektyvumą bei funkcionalumą. Pacientui pažeidus ar praradus priekinius dantis, šie vainikėliai išsiskiria iš gretimų natūralių dantų ir gali sugadinti šypseną, tačiau pigesnio metalo protezai – tai kur kas protingesnis pasirinkimas sunkiai matomiems dantims.

Nuolat tobulėjančios dantų implantacijos technologijos padeda sustabdyti paciento žandikaulio deformaciją, sąkandžio stiprumą ir funkcionalumą, o tinkamai parinkti vainikėliai atkuria natūralią šypseną. Nors dantų implantai nėra pigūs – tai pats veiksmingiausias ir efektyviausias prarastų dantų atstatymo būdas. Ši brangi, tačiau itin naudinga atstatymo procedūra – tai investicija į ateitį, kurios dėka nereiks keisti dantų priežiūros įpročių ir galėsite gyventi pilnaverti gyvenimą, su gražia, pasitikėjimą savimi keliančia šypsena!

Facebook Comments