Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Švarus viešbučio kambarys prisideda prie jaukių atostogų

viesbučiaiNe vienas savo atostogas nori praleisti toliau nuo namu, nepažintoje šalyje, kurioje galėtų apsigyventi gerame viešbutyje. Visi tie, kurie bent kartą gyvenime buvo apsistoję viešbučio kambaryje, labai gerai žino, jog tai lyg greitkelis, kuriuo kiekvienais metais pasinaudoja tūkstančiai žmonių. Taigi, dėl šios priežasties ypatingai svarbu, kad kambarys, kuriame jūs apsistojote būtų idealiai išvalytas. Juk niekada negalite būti tikras, kad žmogus, kuris prieš jus gyveno tame pačiame kambaryje niekuo nesirgo, ar tiesiog nebuvo nevala, nežinantis, kaip naudotis dušu.

Visi prabangūs apartamentai Vilniuje, Romoje, Paryžiuje ir kituose miestuose turi kambarines, kurios tikrai puikiai išvalo kambarį, pasirūpina švariais rankšluosčiais, nauju muilu ir dušo žele, išneša šiukšles ir pan. Deja, pasitaiko ir tokių viešbučių, kuriuose ne visi valymo darbus atliekantys žmonės dirba kokybiškai. Todėl pasidžiaugę laikinu savo būstu pasirūpinkite ir jo švara.

Labai gerai žinoma, kad vieniems svečiams išvykus, prieš atvykstant kitiems būtina ne tik sutvarkyti kambarį, bet ir pakeisti patalynę. Deja, taip būna ne visada… Juk jei svečias kambaryje miegojo tik vieną naktį, patalynė vis dar atrodo tarsi būtų ką tik atnešta iš skalbyklos. Būna, kad tuo kambarinės ir pasinaudoja. Užuot pakeitusios patalynę, jos tik gražiai ją sutvarko ir leidžia sau bent kelias minutes pailsėti. Kai viešbutyje ruošitės eiti miegoti, nepamirškite prieš guldami į lovą apžiūrėti patalo: patikrinkite, ar ant jo nėra plaukų, pūkelių ir kitų nešvarumų.

Kad ir kelių žvaigždučių viešbutyje jūs apsistotumėte, kambaryje visuomet bus bent kelios stiklinės ar puodeliai, kurie puikiai pasitarnaus, jeigu norėsite paragauti kokių nors įdomesnių vietinių gėrimų, arba tiesiog įsipilti vandens. Pieš naudojantis viešbučio kambaryje paiktais indais, būtinai patikrinkite jų būklę. Daugiau nei trečdalis stiklinių būna prastai išplautos, jose lieka buvusio skysčio likučių arba dar blogiau – jos paliktos purvinos. Taigi, net jei norite naudotis stikline, kuri yra įpakuota į plastikinį maišelį su užrašu „sterilu“, vis dėlto nepatingėkite indo perplauti bent šaltu vandeniu. Lygiai tas pats patarimas tinka ir viešbučio kambaryje esančioms lėkštėms bei įrankiams.

Kartais į viešbučius atvyksta tikrai tvarkingų svečių, kurie panaudotus rankšluosčius sulanksto bene taip pat, kaip juos ir rado. Todėl kambarinės jų net nepastebi ir pakeičia tik ant grindų ar lovos numestus arba netvarkingai pakabintus rankšluosčius.

Atkreipkite dėmesį ir į vonią ar dušo kabiną. Jei pastebite plaukų ar įvairių kitokių nešvarumų, vadinasi prieš jums atvykstant vonia geriausiu atveju buvo tiesiog perplauta stipria dušo srove, nenaudojant jokių specialių priemonių. Tokiu atveju apžvelkite ir kitas minėtas vietas. Tai pats paprasčiausias būdas išsiaiškinti, ar prieš jums atvykstant kambarys buvo tinkamai išplautas. Radus daug netvarkingų, nešvarių vietų paprašykite, kad kambarinė viską sutvarkytų.

Prisiminkite, kad žvaigždučių kiekis ar viešbučio priklausymas kokiam nors garsiam tinklui ne visada garantuoja tobulą švarą ir tvarką kambaryje. Todėl geriau nerizikuoti. Kai įsitikinsite, kad gyvenate tvarkingame kambaryje, jūsų atostogos taps dar smagesnės.

Facebook Comments