Kalėdoms padovanokite didžiausios šventinės svajonės išsipildymą!

Gruodis į mūsų namus atneša šventinį laukimą ir pakilias nuotaikas, ruošiantis ryškiausioms ir laukiamiausioms metų šventėms. Dovanų paieškos sau ir artimiesiems – taip pat džiaugsmingas ir malonus periodas.

Šiemet saugojant savo ir artimųjų sveikatą, ribojant vizitus į parduotuves, geriausiomis dovanomis taps tos dovanos, kurias galima išrinkti greitai ir patogiai, jas perkant parduotuvėse ar internetu. O jeigu tos dovanos gali padėti išpildyti svajones – džiaugsmas jas gauti ir dovanoti – iškart padvigubės.

Norėdami artimiesiems, draugams, kolegoms padovanoti tokią dovaną – dovanokite „Teleloto“ bilietų.

Visą gruodį „Teleloto“ žaidėjai dalinsis 30 „Toyota“ automobilių ir net 5000 puikių daiktinių prizų, o vienam laimingajam atiteks didžiausia šventinė dovana – 100 000 Eur suma visų svajonių išsipildymui.

Loterijos žaidėjai dalinsis 5 puikios komplektacijos „Toyota RAV4 Hybrid“, 10 sportiškųjų „Toyota RAV4“ ir 15 ekonomiškųjų  „Toyota Corolla“.

Kartu su automobiliais laukia ir 5000 daiktinių prizų. Nuo išmaniųjų televizorių „Xiaomi“, planšetinių kompiuterių „Samsung Galaxy Tab“ iki karšto oro gruzdintuvių „Delimano“, kavos aparatų „Master Coffee“, „Dormeo“ užklotų, „Maximos“, „Senukų“, „Topocentro“ bei degalinių „VIADA“ dovanų kortelių ir čekių.

Didžioji dalis laimėjimų – skirti tam, kad laimėtojai patys galėtų nuspręsti, kokie daiktai, pramogos, skoniai ir veiklos jiems teikia daugiausiai laimės. Toks – ir pagrindinis šių švenčių prizas – 100 000 Eur suma, kurios laimėtojas galės nedvejodamas įgyventi savo šventinę svajonę. Laimėjus tokią sumą, galima įsigyti svajonių sodybą užmiestyje, butą mieste, suremontuoti turimą būstą, o gal nusipirkti laivą ar visai šeimai po motociklą.

Kalėdos, net ir jų labai laukiant, neateina per dieną, todėl ir „Teleloto“ laimėjimai žaidėjus lankys visą gruodį. Lapkričio 29 d. „Teleloto“ nustebino savo žaidėjus ir net 8 iš jų tapo pirmaisiais pretendentais laimėti šilčiausius kalėdinius prizus. Visi šie pretendentai nuotoliniu būdų dalyvaus gruodžio 6 d. žaidime, kuriame laimės automobilius, piniginius prizus, o vienas iš jų gaus kelialapį į finalą, kuriame varžysis dėl 100 000 Eur laimėjimo. Ir taip visą gruodį!

Vieną sekmadienį tapę šventiniais pretendentais, kitą savaitę žaidėjai jau dalyvaus „Teleloto“ žaidime ir taip, kol 5 iš jų pateks į didįjį šventinį finalą ir pirmąjį 2021 m. sekmadienį – sausio 3-iąją – vienas iš jų pasitiks laimėdamas 100 000 Eur.

Išleidę tik 1 Eur dovanokite džiaugsmą ir pergales, dovanokite svajonių išsipildymą – dovanokite „Teleloto“ bilietų.

Bilietų galite rasti parduotuvėse, tarp kurių ir RIMI bei NORFA savitarnos zonos, ir užsukę į svetainę Perlas.lt.  

Pranešimą paskelbė: Iveta Galdauskaitė, UAB „Perlas Network”
Kalėdoms padovanokite didžiausios šventinės svajonės išsipildymą!

Facebook Comments