Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Super maistas: naudingiausi produktai

super maistasSakoma, kad gražiame kūne slypi graži siela… Ne paslaptis, kad panašia filosofija šiuo metu vadovaujasi milijonai žmonių visame pasaulyje. Kūno neteršimas nesveiku, greitu maistu ir atsigręžimas atgal į gamtą, į natūralumą – tai be galo šauni iniciatyva, naudinga tiek aplinkai, tiek patiems žmonėms. Ši iniciatyva labiausiai pasireiškia kalbant apie maistą – subalansuota ir sveika mityba šiai dienai yra tapusi savotiška mada ir noro atrodyti bei jaustis geriau padariniu. Sveikos mitybos pagrindas – super maistas, kuris padeda palaikyti tinkamą vitaminų ir mineralų balansą bei leidžia suvartojant kuo mažiau kalorijų, gauti visas reikiamas maisto medžiagas, jausti pilnavertį sotumo jausmą. Tad belieka išsiaiškinti, koks super maistas šiuo metu populiariausias.

Vaistinės juodmirtės

Tai naujas, pamažu rinką vis užkariaujantis super maistas, kuris laikomas vienu turtingiausių pasaulyje vitamino C šaltinių. Šiose uogose taip pat gausu B grupės vitaminų, cinko, kalio bei geležies. Naudingosios uogos padeda stiprinti imuninę sistemą, gerina kraujotaką, turi uždegimus slopinančių savybių.

Čija sėklos

Čija sėklos – be galo populiarus super maistas. Šios sėklos naudojamos maisto gamyboje, yra gausiai dedamos į įvairius tirštuosius kokteilius. Čija sėklos gerai žinomos dėl gebėjimo padėti atsikratyti papildomų kilogramų. Kadangi čija sėklos turi savybę blokuoti maisto kalorijų pasisavinimą, taip jos užkerta kelią svorio didėjimui. Jos taip pat gerina širdies ir kraujagyslių darbą, padeda reguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje, stabdo senėjimo procesus, stiprina kaulus ir raumenis.

Tefu

Tefu – tai neskaldyti ir niekaip kitaip neapdoroti grūdai, dar vadinami abisininėmis posmilgėmis. Tai pati sveikiausia ir geriausia alternatyva košei ar įvairiems kepiniams. Šiuose grūduose yra dukart daugiau geležies ir triskart daugiau kalcio nei kituose grūduose.

Goji uogos

Goji uogos – tai super maistas, gerai paplitęs dėl itin naudingų maistinių savybių. Goji uogos labiausiai vertinamos dėl jose esančių antioksidantų, todėl puikiai tinka norintiems išsaugoti savo jaunystę bei rūpintis apsauga nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Beje, goji uogos – vienintelis natūralus germanio šaltinis, kuris labai padeda kovojant su įvairiomis ligomis.

Facebook Comments