Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Su greitaisiais kreditais turėtumėte būti atsargesni

greitieji kreditaiLietuvoje greitieji kreditai yra reklamuojami labiausiai – šios paskolos pasiekia tiek jaunus, tiek ir solidaus amžiaus asmenis, bet blogiausia tai, kad dauguma žmonių neturi saiko, nes kai kurie iš jų iš šių bendrovių skolinasi nuolatos, net jeigu tam ir nėra didelio poreikio. Greituosius kreditus pamėgę asmenys turėtų pasidomėti ir pasekmėmis, kurios neretai pakenkia norint skolinantis būstui. Kai kurie skolinasi net kelionėmis, o tai, anot straipsnio http://kreditason.lt/greitieji-kreditai/19-paskolos-kelionems/, reikėtų daryti kiek atsakingiau, nes toks greitųjų paskolų ėmimas neretai pridaro bėdų. Besiskolinantys asmenys pirmiau turėtų įsitikinti ar jie pajėgs laiku apmokėti sąskaitas, nes paskui gali kilti problemų ir su skolų išieškojimo bendrovėmis.

Greituosius kreditus imantys asmenys privalo žinoti, kad nors visus kreditus jie sėkmingai grąžina, vis tiek galima sulaukti šiokių tokių neigiamų pasekmių. Pavyzdžiui, yra spaudoje ne vienas straipsnis, kuriame kai kurie žmonės skundžiasi, jog bankai ar kredito unijos nenori jiems skolinti pinigų, o priežastis to – greitieji kreditai. Bankai ir unijos, prieš suteikdami būsto paskolą, įvertina klientų mokumą. Jo įvertinimo metu yra peržiūrima kredito istorijos ataskaita, todėl bankai, pamatę, jog jūs nuolatos skolinatės iš šių bendrovių, nenorės jums suteikti didesnės paskolos būstui todėl, kad tai reiškia, jog jūs nemokate elgtis sus savo finansais. Dažnas kreditų ėmimas parodo jūsų neatsakingumą ir nesugebėjimą tinkamai tvarkyti savo biudžeto.

Turėtumėte skolintis tik būtiniems poreikiams, todėl jeigu ketinate kažkur keliauti, tai siūlytume tiesiog taupyti ar pasiskolinti iš artimų žmonių, nes kiekviena paskola yra registruojama ir ji gali būti matoma kitiems paslaugų teikėjams, kurie tikrins jūsų kredito istorijos ataskaitą. Daugiau informacijos apie taupymo patarimus galite rasti šiame straipsnyje: http://paskoloson.lt/greitos-paskolos/5-taupyti-ar-skolintis/, bet nepamirškite, kad taupymui galite rinktis ir kitus būdus.

Jeigu jūs norite susitaupyti pinigų kažkokiai kelionei, jums reikia pradėti nuo biudžeto planavimo. Jums reikia tinkamai atsirinkti kurios paslaugos yra būtinos. Tai reiškia, kad reikia atsisakyti tų paslaugų, kuriomis jūs nelabai naudojatės – kabelinė televizija, per greitas internetas ir t.t. Tokios paslaugos leis kas mėnesį sutaupyti tam tikrą sumą.

Facebook Comments