Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Skolų pirkimas: kada verta parduoti skolą?

Kad ir kaip nenorėtume, neretam iš mūsų bent kartą gyvenime tenka atsidurti situacijoje, kai klientas negrąžina skolos ir nevykdo įsipareigojimų už jam suteiktas paslaugas ar prekes, darbdavys nesumoka atlyginimo ar jūsų skolininkas išsisukinėja nuo skolos grąžinimo. Tokiu atveju daugelis mūsų pradedame panikuoti ir nervintis, kad skolos iš viso nebeatgausime, tačiau skolą galite atgauti ją parduodami profesionalams. Papasakosime, kas yra skolų pirkimas ir kada verta skolą parduoti.

Tiek fizinis, tiek juridinis asmuo gali parduoti skolą. Skolų išieškojimo įmonės, kurios nuperka skolas, kartu perima ir visą su tuo susijusią riziką bei atsakomybes. Skolų pirkimas yra legalus ir teisiškai teisingas procesas, kurio metu kitam fiziniam ar juridiniam asmeniui perleidžiama teisė reikalauti sumokėti skolą. Kadangi toks procesas nėra iš lengvųjų, jis reikalauja ir specialių teisės žinių bei tam tikro pasirengimo, nes skolos pirkėjui yra būtina laikytis tam tikrų numatytų teisinių procedūrų.

Skolos pirkimas ir pardavimas yra dar ne toks įprastas ir populiarus skolos išieškojimo būdas, kuris klientų pasirenkamas dažniausiai tada, kai su skolinku nepavyksta susitarti tarpusavyje, o nesumokėtus pinigus ir skolą norisi susigrąžinti. Žinoma, skolą galima bandyti susigrąžinti ir teisiniu keliu, tačiau tai pareikalauja ne tik daug finansinių išteklių, bet ir laiko. Būtent todėl skolos pardvimas yra žymiai paprastenis ir greitesnis skolos atgavimo procesas. Skolų pirkimas jums leidžia nutraukti visas ankstesnes sąsajas su skolininku, o įpareigojimą atgauti skolą perduodate šios srities profesionalams. Tuo metu jūs patys galite džiaugtis atgautais ir jums priklausančiais pinigais.

Prieš pirkdamos skolą, skolų išieškojimo įmonės visada atsižvelgia į kiekvievą individualų atevjį ir situaciją, skolininko finansinę padėti, mokumą, peržvelgia kredito istoriją bei pateikia geriausią įmanomą skolos pirkimo pasiūlymą. Kai juridinis asmuo patvirtina skolos pirkimo pasiūlymą, jums sumokama sutarta pinigų suma be jokių paslėptų mokesčių. Skolų pirkimas – skaidrus ir paprastas procesas, o už skolos pirkimą sumokamos sumos dydis priklauso nuo skolininko mokumų ir kitų reikšmingų faktorių, į kuriuos atsižvelgiama skolos vertinimo metu.

Facebook Comments