Mirusiojo žmogaus laidojimas taps mažiau skausmingas pasirinkus tinkamus laidojimo namus

Kai netenkame artimo žmogaus, mūsų pečius užgula dideli rūpesčiai. Tenka susidoroti ne tik su moraliniu skausmu, bet ir daugybe su laidotuvėmis susijusių klausimų našta. Todėl pasirinkti išties kokybiškas paslaugas teikiančias laidojimo įmones – labai svarbus ir bene esminis žingsnis, leidžiantis gedėjimo laikotarpį išgyventi lengviau ir su mažesne streso doze.

Organizuojant laidotuves, dažnai iškyla įvairiausių būtinų poreikių apie kuriuos, galbūt,  iš pradžių nei nepagalvojate. Tad rinkitės tokius laidojimo namus, kurios paslaugų spektras yra itin įvairus ir jus apsaugos nuo bet kokių rūpesčių laidojimo organizavimo proceso metu. Galimybė viską organizuoti vienoje vietoje, nesiblaškant tarp įvairiausių su laidojimu susijusių paslaugų teikėjų, labai palengvins ir taip skausmingą artimo žmogaus palydėjimo anaplin procesą. Žinokite, tikrai profesionalūs laidojimo namai pasiūlys:

  • Velionio aprengimo, pašarvojimo paslaugas;
  • Galimybę be rūpesčių išsirinkti visus laidojimui reikalingus atributus: karstą, urną, kryžius, gėles, velionio drabužius ir kt.
  • Kapavietės paruošimo paslaugas;
  • Kremavimo paslaugas;
  • Mirusiojo palaikų pervežimo į užsienį ar atvirkščiai – transportavimo iš kitos šalies paslaugas.

Šiais laikais nemažai Lietuvos žmonių gyvena užsienyje arba tiesiog daug keliauja, dažnai tenka susidurti su situacijomis, kai laidojimas prasideda užsienio valstybėse. Tuomet įvairiausių biurokratinių rūpesčių ir nenumatytų trikdžių pargabenti mirusio žmogaus palaikus, tikrai neišvengsite. Tad atkreipkite dėmesį, ypač jeigu jums tai itin aktualu jūsų situacijoje, į galimybę gauti tokias paslaugas:

  • Mirusiojo kūno pervežimą iš užsienio į Lietuvą.
  • Mirusiojo kūno pervežimą iš Lietuvos į užsienį.
  • Visų būtinų leidimų bei dokumentų paruošimą ir  pateikimą.
  • Urnos pargabenimą į Lietuvą ar atvirkščiai – jos transportavimą į užsienio šalį.
  • Laidojimo paslaugų teikimą užsienio šalyje, jeigu joje teikiamų paslaugų kokybė neatitinka jūsų reikalavimų ar galimybių.

Svarbiausia, kad išvengtumėte bet kokių nenumatytų kliūčių, pasidomėkite ar laidojimo namai turi visas reikiamas licencijas ir higienos pasus.

Kai tik nuodugniai aptarsite visas būtinas ir pageidaujamas paslaugas bei išlaidas, paprašykite tai patvirtinančios sąmatos. Savaime suprantama, jog  tokiu morališkai sudėtingu jums gyvenime momentu nenumatyti nesklandumai, ir kartais netikėti būtini pakeitimai ar išlaidos, tikrai yra nepageidautini. Turite žinoti, kad atsisveikinimas  su velioniu bei ramus gedėjimas  be jokių bereikalingai blaškančių rūpesčių – visiškai suprantama ir pagarbos verta jūsų teisė.

Facebook Comments