Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Šiuolaikiškas spausdinimo būdas – skaitmeninė spauda

skaitmenine spaudaNors šiuolaikiniame pasaulyje daugybė įvairiausio pobūdžio dokumentų yra lengvai prieinami naudojantis kompiuteriu, įvairiausių spaudos gaminių populiarumas nemažėja, priešingai – kokybiškų spaudos gaminių paklausa auga. Reklaminės skrajutės, darbo kalendoriai, atvirukai, bloknotai, lankstinukai, plakatai, net loterijos bilietai – visa tai yra kasdieniame gyvenime naudojami spaudos produktai. Visų jų kokybę gali užtikrinti tik kokybiška skaitmenine spauda.

Kokia spauda yra laikoma skaitmenine?

Skaitmenine spauda vadinama viena iš keleto spaudos rūšių. Skaitmeninis spausdinimas yra vienas iš populiariausių ir bene moderniausių spausdinimo būdų. Spaudos produktus galima lengvai spausdinti lazeriniu arba rašaliniu spausdintuvu. Maža to, tai – greita spauda, mat ji nereikalauja jokių tarpinių operacijų: vaizdas iš skaitmeninių laikmenų ar tam tikros grafinės įrangos yra tiesiog perduodamas į spausdinimo aparatą, kuris išgauna tradicines CMYK atspalvių sistemos spalvas. Tai yra spauda mažiems tiražams, nes jie atspausdinami ypač greitai, be to, prie jos dirba nedidelė žmonių kompanija, tad visi spausdinami produktai yra slapti. Skaitmeninė spauda Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste, kuriame yra galimybę ją spausdinti, gali būti ir puikus būdas sutaupyti – juk, pasirinkę skaitmeninę spaudą, sutaupote maketavimo išlaidų, mat jos supaprastinamos, dažniausiai tinka visiškai paprasčiausiomis priemonėmis sukurti maketai. Galima spausdinti tiek iš vienos, tiek iš abiejų pusių. Yra galimybė rinktis iš daugybės formatų: nuo pačių mažiausių iki pačių didžiausių. Dažniausiai skaitmeniniu būdu spausdinami mažo tiražo produktai būna itin kokybiški, todėl šis būdas vis populiarėja.

Skaitmeninės spaudos produktai – ne tik ant popieriaus

Ar žinojote, kad skaitmeninės spaudos produktai gali būti kokybiškai spausdinami ne tik ant popieriaus, bet ir ant kitų, kur kas įdomesnių paviršių. Pavyzdžiui, skaitmeninė spauda ant tekstilės – tai būdas ypač profesionaliais įrenginiai netradiciškai pateikti jūsų verslo reklamos idėjas, darbo, pakabinamus ir stalinius kalendorius, įvairiausio dydžio bei formato plakatus ir net vėliavas. Kadangi spausdinama ant nelengvai yrančios medžiagos, tokie spaudos gaminiai jums tarnaus ilgai ir bus ypač kokybiški. Skaitmeninė spauda ant audinio gali būti tiek spalvota, tiek juodai balta. Bet koks jūsų pasirinktas vaizdas bus ypač ryškus. Žinoma, didžioji kokybės dalis priklauso nuo tinkamo audinio pasirinkimo. Tokiam skaitmeninio spausdinimo būdui galima rinktis šilką, liną, džinsą, storą medvilnę ir pan. Pastebina, kad nuo audinio tankumo priklauso ir spaudos gaminio kokybė – ant storesnio audinio norima iliustracija ar kita informacija atrodys tanki ir vienoda. Nors daugelis numoja ranka, esama įstaigų, tokių kaip spaustuvė Vilnius, kuriose jau galima spausdinti norimus atvaizdus ir ant juodos medžiagos, neprarandant teksto ar iliustracijos ryškumo.

Skaitmeninės spaudos rūšys

Skaitmenine spauda Vilnius paprastai gali būti dviejų rūšių: spalvota arba nespalvota. Pastaroji skirta kopijuojamiems dokumentams, kai pagrindinė informacija yra tekstinė, todėl ji turi aiškiai matytis. Spalvota skaitmeninė spauda yra bene moderniausias šiuolaikinis spausdinimo būdas. Paprastai spalvotai renkamasi spausdinti įvairius kvietimus, atvirukus, padėkas, sertifikatus, vizitines korteles bei kalendorius ir pan. Ši spauda dažnai pasirenkama, nes norima žaismingai perteikti tam tikrą informaciją. Skaitmenine spauda Vilniuje spausdinama abiem nurodytais būdai, įvairiais formatais ir ant įvairių rūšių popieriaus – tiek įprasto, tiek kalkės ar lipduko. Galima ir vienpusis, ir dvipusis spausdinimas. Skaitmenine spauda ne veltui vadinama vienu moderniausių, greičiausių ir mažų tiražų spaudos produktams naudingiausių spausdinimo būdų.

Facebook Comments