Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Šiuolaikiška ir stilinga vyro apranga

Bullstyle.lt

Ar norite pakoreguoti savo dabartinį vyrišką stilių? Jei taip, kokių priemonių imsitės? Nemaža dalis vyrų tokiais atvejais tiesiog apsilanko drabužių parduotuvėje ir įsigyja tai, kas jų manymu atrodo priimtiniausia. Tačiau ar tikrai tokiu atveju  galime pasiekti patį geriausią rezultatą? Vargu, todėl visų pirma reikėtų pasidairyti po šiuolaikinių madų žurnalus ir internetinius portalus, padedančius lengviau suprasti, kokie sprendimai yra šiuolaikiški, modernūs ir madingi.

Vyriški aksesuarai, kurių neturėtumėte praleisti pro savo akis

  • Rankinė: laimė, kad dabartinių vyrų požiūris pamažu keičiasi teigiama linkme. Jie ima suprasti, kad rankines gali naudoti ne tik moterys. Šiuolaikinis vyriškų rankinių asortimentas yra labai didelis, todėl nėra sudėtinga rasti savo poreikius ir pasirinktą stilių atitinkančią vyrišką rankinę.
  • Bullstyle.ltDiržas: didžioji dalis vyrų naudoja vos vieną diržą, todėl jei ir jūs esate vienas iš jų, įsigykite dvipusį vyrišką diržą, kuris galėtų būti lengviau priderinamas prie skirtingų drabužių. Įprastai tokiu atveju viena diržo pusė būna juoda, o kita – ruda.
  • Kortelių dėklas: tai yra pakankamai dažnas šiuolaikinių vyrų pasirinkimas. Šiomis dienomis nemaža dalis vartotojų labai dažnai naudoja įvairias banko ir nuolaidų korteles, todėl neretai jų skaičius būna labai didelis. Jei visas korteles bandoma sutalpinti piniginėje, galima susidurti su papildomu nepatogumu. Tuo tarpu originalus ir kokybiškas kortelių dėklas būtų ne tik praktiškas, tačiau ir stilingas sprendimas.
  • Peteliškė: šiandien tai daugelio vyrų pamėgtas aksesuaras, kuris vyriškam stiliui gali suteikti labai daug žavesio. Svarbu pabrėžti, kad peteliškė gali būti naudojama formuojant tiek oficialų, tiek ir laisvesnį stilių.
  • Vyriškos apyrankės: tai originalus ir drąsus sprendimas. Kiekvienas vyras, kuris dėvi apyrankę, išsiskiria iš minios ir savo pasirinktą aprangos stilių paverčia kur kas madingesniu.
  • Laikrodis: nepaisant to, kad dažniausiai apie laiką sužinome naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu, laikrodis vis dar yra tobulas vyriškas aksesuaras, kuris suteikia rafinuotumo, žavesio ir reikšmingai prisideda prie stiliaus formavimo.

Aksesuarų, kuriuos galite pasitelkti kurdami savitą vyrišką stilių, yra ir kur kas daugiau, todėl apgalvokite įvairius variantus ir suderinkite tai, kas yra madingiausia.

Patarimais pasidalino www.bullstyle.lt

Facebook Comments