Šarm el Šeichas: atogrąžų rojus Raudonosios jūros širdyje

Šarm el Šeichas, įsikūręs pietiniame Sinajaus pusiasalio pakraštyje Egipte, yra tropinis rojus, viliojantis keliautojus kerinčiu gamtos grožio, povandeninių stebuklų ir prabangių kurortų deriniu. Ši visame pasaulyje žinoma vieta, įsikūrusi prie Raudonosios jūros, siūlo nepaprastą dykumos žavesio ir vandens nuotykių derinį. Šiame straipsnyje kviečiame susipažinti su Šarm el Šeicho kelionių žavesiu ir sužinoti, kodėl jį būtina aplankyti.

Nardymo ir nardymo rojus:

Šarm El Šeichas yra sinonimas vieniems iš kvapą gniaužiančių povandeninių kraštovaizdžių pasaulyje. Raudonojoje jūroje gyvena stulbinanti jūros gyvūnijos įvairovė, ryškūs koraliniai rifai ir krištolo skaidrumo vanduo. Nesvarbu, ar esate patyręs nardytojas, ar pradedantysis, čia esančios nardymo vietos pritaikytos visų lygių nardytojams. Tyrinėkite garsųjį Ras Mohammedo nacionalinį parką, kuriame galite sutikti būrius spalvingų žuvų, grakščių rajų ir net kartais ryklių. Nardytojai gali mėgautis sekliais rifais, kuriuose knibždėte knibžda tropinių žuvų, todėl tai yra povandeninių fotografų svajonė. Įvairialypė jūrų ekosistema liudija, kad Raudonoji jūra yra viena geriausių nardymo vietų pasaulyje.

Prabangūs kurortai:

Šarm El Šeichas gali pasigirti pasaulinio lygio kurortais, kurie patenkins kiekvieno keliautojo poreikius. Čia rasite įvairių apgyvendinimo įstaigų, teikiančių neprilygstamą komfortą ir svetingumą: nuo paplūdimio viešbučių su „viskas įskaičiuota” iki aukščiausios klasės boutique viešbučių. Daugelis kurortų siūlo privačius paplūdimius, išskirtinius restoranus ir jauninančius SPA centrus, kuriuose galėsite atsipalaiduoti po dienos tyrinėjimų. Nesvarbu, ar ieškote romantiško poilsio, ar norite pabėgti su šeima, Šarm El Šeiche rasite daugybę galimybių, kaip praleisti įsimintiną viešnagę. Šie kurortai – tai ne tik vietos, kur galima pailsinti galvą; tai poilsio ir pasimėgavimo oazės.

Nuotykiai dykumoje:

Šarm El Šeichas siūlo ne tik vandens stebuklus, bet ir nuotykius dykumoje, kurių metu galėsite pasinerti į atšiaurų Sinajaus pusiasalio grožį. Keliaukite džipų safariu į Sinajaus dykumą, kur galėsite tyrinėti sausringą kraštovaizdį, aplankyti beduinų bendruomenes ir pasimėgauti tradicine puota po žvaigždėtu dangumi. Drąsesni gali leistis į žygį į Sinajaus kalną ir nuo jo viršūnės stebėti kvapą gniaužiantį saulėtekį, kuris jau šimtmečius traukia piligrimus ir tyrinėtojus. Atšiaurus dykumos grožis ir ramybė yra ryškus kontrastas šurmuliuojančiam pakrantės miestui.

Ryškus naktinis gyvenimas:

Šarm el Šeichas atgyja nusileidus saulei – čia verda naktinis gyvenimas, kuris patenkina visų skonių poreikius. Naamos įlankoje, miesto naktinio gyvenimo centre, gausu restoranų, barų ir klubų. Mėgaukitės romantiška vakariene prie jūros, šokite iki paryčių paplūdimio klube arba atsipalaiduokite šišos salone ragaudami egiptietiškų skonių. Šarm el Šeicho naktinis gyvenimas siūlo įvairiausių įspūdžių tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pabendrauti. Mieste po darbo valandų galima pasinerti į gyvybingą atmosferą ir susikurti neišdildomų prisiminimų.

Gamtos grožis:

Šarm el Šeicho gamtos grožis kelia baimę. Sinajaus pusiasalio dantyti kalnai yra nuostabus pakrantės miesto fonas. Netoliese esančiame Spalvotajame kanjone atsiveria siurrealistinis kraštovaizdis su ryškiomis uolų formomis ir siaurais kanjonais, kurie tiesiog prašosi būti ištirti. Ryškus dykumos ir Raudonosios jūros kontrastas sukuria kerinčią ir nuolat besikeičiančią panoramą. Šarm el Šeicho gamtos stebuklai kviečia susilieti su senoviniu žemės grožiu ir įvertinti įvairių kraštovaizdžių harmoniją.

Apibendrinant galima teigti, kad Šarm el Šeichas – tai tropinis rojus, tenkinantis paplūdimių mėgėjų, nardytojų, nuotykių ieškotojų ir poilsio entuziastų norus. Šis Raudonosios jūros perlas – tai pasaulinio lygio nardymo vietos, prabangūs kurortai, dykumos nuotykiai, audringas naktinis gyvenimas ir gamtos grožis, todėl kiekvienas čia ras sau kažką. Nesvarbu, ar norite tyrinėti po bangomis slypinčius stebuklus, mėgautis pajūrio kurorto patogumais, ar leistis į dykumos žygį, Šarm el Šeichas žada nepamirštamą kelionės patirtį Raudonosios jūros širdyje. Tai vieta, kuri palieka neišdildomą pėdsaką jūsų širdyje ir sieloje, kviečianti sugrįžti ir su kiekvienu apsilankymu atrasti dar daugiau paslėptų lobių.

Facebook Comments