Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Prezervatyvai ir standartai

Prezervatyvai internetu

Prezervatyvai internetu

Visi žinome, kad geriausia priemonė nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų yra prezervatyvai. Jie pasaulyje yra gaminami jau daugybę metų, todėl dabartiniai jų modeliai nuo savo pirmtakų skiriasi kaip diena nuo naktis. Visais laikais buvo stengiamasi sukurti juos taip, kad jie būtų kuo patvaresni, patogesni ir suteiktų kuo daugiau malonumo. Be jokios abejonės, visada buvo didelės poreikis standartizuoti visą jų gamybą ir apibrėžti konkrečias gaires, kurių būtina laikytis.

Toks poreikis, metams bėgant, atsirado dėl to, kad buvo būtina turėti veiksmingą būdą visiems prezervatyvų gamintojams kontroliuoti. Nebuvo galima leisti, kad kiekvienas jų taikytų savas taisykles ir kurtų savus standartus, nes šios priemonės turi užtikrinti reikiamą apsaugą lytinių santykių metu. Pasaulyje yra apie aštuoniasdešimt skirtingų gamintojų, kurie kiekvienais metais pagamina daugiau nei dvylika milijardų prezervatyvų.

Užbėgant įvykiams už akių, reikia paminėti, kad ateityje prezervatyvų gamyba bus dar labiau sugriežtinta. Tačiau šiuo metu yra taikomi labai aukšto lygio standartai. Visuotinai taikomų standartų kūrimo procese dalyvavo didelis skaičius ekspertų, gamintojų ir įstatymų leidėjų iš įvairių pasaulio šalių. Tuo tikslu buvo surengta tarptautinė konferencija, kurios dalyviai diskutavo apie tai, kaip prezervatyvai turėtų būti gaminami, kad būtų galima užtikrinti dar didesnį apsaugos lygį ir produkcijos kokybę.

Kadangi prezervatyvų rinka nesustabdomai auga, ir šių priemonių poreikis nuolat didėja, tokie standartai yra pagrindinis ir veiksmingiausias būdas, norint pasiekti geriausią rezultatą. Vartotojai, įsigiję nustatytus standartus atitinkančias prekes, gali būti tikri, kad jų įsigyjamos prekės, kurios yra pažymėtos tam tikrais sertifikavimo ženklais, tikrai bus kokybiškos ir patvarios. Tokie sertifikatai yra išduodami gamintojams, kurie visą produkciją gamina laikydamiesi griežtų reikalavimų, o kiekvienas pagamintas prezervatyvas yra kruopščiai įvertinamas.

Tai reiškia, kad nei vienas prezervatyvas nepatenka į rinką nepatikrintas specialistų ir neišbandytas technologiškai pažangiomis priemonėmis. Verta paminėti, kad taip pat yra nustatytas ir standartinis prezervatyvų dydis. Kadangi anksčiau, kai tokios taisyklės dar nebuvo taikomos, vartotojai dažnai turėdavo nusiskundimų dėl to, kokio dydžio yra gaminami prezervatyvai. Dabar, standartizavus reikalavimus ir nustačius konkrečius dydžius, vartotojai tikrai gali būti patenkinti rinkoje esančia produkcija. Tuo galite įsitikinti ir patys, jei nepamiršite, kad prezervatyvai internetu gali būti pasirenkami dar paprasčiau.

Facebook Comments