Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pre workout pranašumai

sporto papildai

Prieš treniruotę vartojamų papildų nauda buvo beveik tokia pat didelė, kaip ir baltymų papildų. Rimti sportininkai vis labiau suvokia viską, ką gali padidinti savo treniruočių pastangomis, todėl jie ieškojo sporto papildų prieš treniruotę privalumų.

Pranašumų sąrašas

Šiame vadove aptarsime ilgą pranašumų prieš treniruotę sąrašą. Taip pat pateiksime visą informaciją, kurios jums reikia dėl galimo šalutinio poveikio ir kitų aplinkybių.
papildai, randami prieš treniruotę:

Kofeinas yra vienas iš labiausiai paplitusių ingredientų, randamų kokteiliuose prieš treniruotę, kuris, kaip įrodyta, suteikia naudos, pavyzdžiui, pagerina raumenų jėgą ir ištvermę, nepadidindamas veiklos sunkumo (jaučiamo krūvio).3,4 In Kitaip tariant, jūs galite pasiekti daugiau treniruotėse, nejausdami, kad verčiate save stipriau.

Vitaminas B ir B12

Kita įprastų ingredientų kategorija prieš treniruotę yra B grupės vitaminai, tokie kaip niacinas ir vitaminas B12. Šie vitaminai vaidina pagrindinį vaidmenį medžiagų apykaitos ir energijos procese.7 Juose taip pat gali būti kreatino – įprastos ergogeninės (statybinės) pagalbinės medžiagos, kuri padidina našumą atliekant trumpalaikius, didelio intensyvumo pratimus, taip pat padeda pasiekti lieknėjimo, kai vartojama nuolat.

Kiti svarbūs papildai

Kai kuriose formulėse prieš treniruotę taip pat gali būti beta alanino ir L-citrulino, kurie, kaip įrodyta, pagerina energiją atliekant su ištverme susijusius pratimus. Visus šiuos pagrindinius ingredientus rasite „The Pre-Workout“, kurie bus naudingi ir trumpam. –
Jis veikia plečiant (išplečiant) jūsų kraujagysles, o tai padidina kraujo tekėjimą į raumenis.3 Kofeinas taip pat gali padėti pagerinti smegenų galią (pažinimą) per trumpą laiką, todėl lengviau sutelkti dėmesį į raumenis, kuriuos dirbate.

  • Vazodilatatoriai
  • L-glutaminas
  • Kreatinas
  • Angliavandeniai
  • BCAA

Išankstinė treniruotė – tai būdas padidinti savo energiją ir optimizuoti našumą treniruotės metu

Paprastai jis yra miltelių pavidalo priedas, kurį sumaišote su vandeniu.

Paprastai juose yra sudedamųjų dalių derinių, todėl jie yra paprasta alternatyva kelių skirtingų papildų vartojimui prieš pradedant lankytis sporto salėje. Yra keletas skirtingų šio energijos didinimo papildo formulių, todėl atlikite mūsų testą, kad išsiaiškintumėte, kuris jums tinka.

Papildai prieš treniruotę apima kelių sudedamųjų dalių mitybos formules, kurios yra skirtos energijai ir sportiniams rezultatams padidinti. Jie taip pat žinomi kaip „prieštreniruotės“. Paprastai jie yra miltelių pavidalo sudedamoji dalis, sumaišyta su vandeniu, be to, galite gerti prieš treniruotę.

Galimas šalutinis poveikis priklauso nuo jūsų konkretaus papildo sudedamųjų dalių

Paprastai kofeinas ir kiti energiją didinantys junginiai gali laikinai padidinti jūsų širdies susitraukimų dažnį ir kraujospūdį, tačiau nėra plačiai paplitusio neigiamo poveikio įrodymų.

Per daug kofeino gali sukelti šalutinį poveikį, pvz., pykinimą, širdies plakimą ir galvos skausmą tiems, kurie yra jautrūs kofeinui, todėl atkreipkite dėmesį į prieš treniruotę skirtą laiką, jei taip pat neseniai vartojote kavą ir arbatą.5 Visada gera mintis prieš pradedant naują veiklą aptarti papildų vartojimą su savo šeimos gydytoju, kad jis galėtų tinkamai patarti ir stebėti jų poveikį jums.

Jei purtote vakare, beveik tuo metu, kai einate miegoti, tai gali sutrikdyti jūsų miego kokybę, o tai gali turėti įtakos jūsų atsigavimui. Norint sustiprinti vakarines treniruotes, treniruotė be kofeino yra daug geresnis pasirinkimas bet kokiems naktiniams pelėdoms.

Informacijos šaltinis: humanperformance.lt

Facebook Comments