Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pirkti pagal skelbimus – tik varguolių užsiėmimas?

skelbimai

Visai neseniai vykęs pokalbis su fotografijos mėgėju, parodė pirkimą iš antrų rankų iš kitos pusės. Kartais atrodo, jog vis dar gajus mąstymas, jog skelbimuose savo turtą išparduoda girtuokliai, pinigų pritrūkę vargšai piliečiai arba pasipinigauti norintys spekuliantai. O perka tie patys nuo atlyginimo iki atlyginimo gyvenantys ir naujo daikto nusipirkti negalintys žmonės. “Juk tik 50 € daugiau, o nusipirksi naują!”, – sako draugas, tačiau to 50€ gali pakakti nebadaujant išgyventi savaitę. Visgi, šis scenarijus ne visada tiesa.

Štai jau minėtas fotografas pasakoja norintis pereiti prie kito fotoaparato modelio, tačiau nėra tikras dėl to, kokio aparato modelio reiktų, kokius objektyvus nusipirkti. Ir labai knieti išbandyti visus. Tačiau pirkti naujus reikštų labai didelė investiciją. Net ir nusipirkus naują, jo už tą pačią kainą pabandęs neparduosi. Tuo tarpu nusipirkus gero stovio truputį padėvėtą fotoaparatą, jį galima pabandyti, apsiprasti, suprasti ar jis tinka ir patinka bei vėliau netgi parduoti už tą pačią ar net didesnę kainą.Taigi taip galima išties patenkinti savo poreikį pernelyg neinvestuojant išbandyti keletą modelių, išsirinkti patikusį ir jei yra poreikis, tuomet įsigyti naują. Ir tai nereiškia, jog fotografas yra varguolis, priešingai – jis labai efektyviai išnaudoja pinigus.

Anot jo, pateikiami skelbimai bei jų iliustracijos lemia supratimą apie daikto vertę, todėl gražiai sukomponavus vaizdą, išdėliojus visus fotoaparato priedus ir viską išsamiai aprašius, galima parduoti išties brangiau. Čia tas pats kas parduotuvės apatinėje lentynoje numestas apdulkėjęs daiktas negali būti parduotas brangiau už tą vidurinėje lentynoje nublizgintą kaip veidrodis. Tai turėtų būti taisyklė visiems parduodantiems ir nesvarbu ką – nekilnojamą turtą, automobilius, dėvėtą buitinę techniką, rankdarbius, pristatydami teikiamas paslaugas ir pan. Tai kaip pristatome parduodamus daiktus lemia, kaip greitai ir kaip brangiai juos nupirks, o ne tai ar mokami ar nemokami skelbimai yra talpinami.

Visi suprantame, jog nekilnojamo turto skelbimai, automobilių skelbimai yra įprasti ir be skelbimų portalų nieko neįsigytume. Tačiau ir kiti skelbimai nėra vien tik varguolių išmonė, todėl nereikia bijoti jaus naudotis.

Facebook Comments