Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Švenčių metu prakalbinami pastatų fasadai

renginys

Nuostabūs projekcijų vaizdai ant pastatų fasadų? Šis stebuklas prikausto dėmesį ir puikiai atrodo tiek stebint realiuoju laiku, tiek nuotraukose. O turint idėją ir siekiant tokį stebuklą pristatyti itin praverčia viena paslauga – projektorių nuoma.

Aktualios priežastys

„Išsinuomokime projektorių“ – svarbi frazė, sklindanti iš renginių organizatorių lūpų. Kodėl? Atsakymas susideda iš daugybės punktų.

1. Projektoriaus nuoma reiškia, kad bus sukurta kas nors įspūdingo. Kas nors, ypač patiksiančio žiūrovams. T. y. artėja smagus renginys.

2. Jei pradėtume lyginti, ar tikslingiau įrangą pirkti, ar nuomotis, paprastai kortos sukristų antrojo varianto pusėn. Renginius organizuojantiems asmenims tai naudinga finansiškai – išleidžiama kur kas mažiau, nei perkant naują brangų prietaisą.

3. Tai yra lankstu, prireikus gaunamas itin modernus, visus poreikius atitinkantis daiktas. O įsigijus ir daug atseikėjus, vaizdžiai tariant, „apsiženijama“ – kad investicija atsipirktų, prietaisas naudojamas ilgai, bet palaipsniui suvokiama, kad rinkoje yra atsiradę kur kas geresnių sprendimų. Ir tais geresniais sprendimais būtų galima pasinaudoti nuomojantis.

4. Nuoma turi dar vieną svarų privalumą – profesionalią konsultaciją. Nesvarbu, ar laukia palyginti mažas, ar kaip tik grandiozinis šou, visais atvejais rūpi, kad reikalai vyktų sklandžiai, kad nereikėtų galvoti vien apie trukdžius. Kaip tai įgyvendinti? Ogi susisiekiant su profesionalais, kuriems videotechnikos nuoma yra kasdienė duona. Tuomet projektorių nuoma nestokoja patrauklumo nei vienu atžvilgiu.

5. Konsultuojantis gaunama patarimų „iš šalies“. O jei jie konstruktyvūs, tai ir labai vertingi. Nuomotojai, susipažinę su renginio vizija, supranta, kokia įranga būtų tinkamiausia.

Kiekvieno klausimo svarba

Jei artėja koncertas ar kitas įsimintinas renginys, aktualu, kad kiekviena dalis būtų išpildyta. Štai reikia surasti gerus vedėjus. Juk vedėjai, vos surezgantys sąmojį, nepasirodytų kaip tinkamiausias variantas, tiesa? Ir anaiptol niekas nepageidautų tokio scenarijaus: prieš pat renginį ateina žmogus, nesiskutęs, su apskurusiais drabužiais ir klausia, kur mikrofonas, kada jau eiti į sceną. Tvarkingumas – ne paskutinėje vietoje!

Prakalbinami fasadai

Ne tik noras įtikti žiūrovui, bet ir ypač pažangios technologijos turi įtakos šventės grožiui. Iš tiesų kiekvienas klausimas yra rūpimas – nuo vedėjo iki atlikėjų, nuo scenos pastatymo iki koncerto trukmės.

Jau ne kartą įvairiuose minėjimuose kuriami neįtikėtini vaizdai ant fasadų. Tai yra dar viena, labai reikšminga dalis, jau pritapusi, bet toli gražu nepabodusi. Tad kokybiškais projektoriais skleidžiama, kas gražu.

Facebook Comments