Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Patogus internetinių parduotuvių siūlomas apsipirkimo procesas

Pristatymo sąlygos
Prekių pristatymo sąlygos apsiperkant internetu yra labai palankios.

Kaip dažnai naudojatės internetinėmis parduotuvėmis? Dar prieš penketą metų (atrodytų visai neseniai) buvo labai daug kalbama apie neigiamą ir sunkiai besikeičiantį vartotojų požiūrį į elektroninę prekybą. Tuo laikotarpiu daugybė žmonių labai skeptiškai vertindavo visą tai, kas vyksta internete – o ypač, kas yra susiję su jų asmeniniais finansais. Tačiau, laimei, laikas bėgo ir situacija keitėsi, todėl pasikeitė ir vartotojų požiūris. Dabar galime matyti, kad daugybė žmonių pirmiausia pagalvoja ne apie fizines parduotuves, tačiau būtent apie internetines, kuriose apsipirkti galima lengviau, greičiau ir efektyviau. Be to, daugumos internetinių parduotuvių siūlomų prekių pristatymo sąlygos taip pat tapo labai priimtinos vartotojams – prekių pristatymas greitas, sklandus, saugus ir labai lankstus. Todėl dabar užsisakytų prekių nereikia laukti dienų dienas ar savaičių savaites. Neretai prekė klientą pasiekia jau kitą dieną (pasitaiko atvejų, kai prekė gaunama dar tą pačią dieną). Taigi, tokie pokyčiai yra tik į gerą – nepaisant to, ką kalbėtų užkietėję ir neperkalbami skeptikai.

Tačiau vėlgi, nereikėtų suabsoliutinti – tikrai yra žmonių, kurie vis dar laikosi senamadiško požiūrio, nes internetine prekyba iki šiol buvo naudojęsi tik kartą ar kelis. Tokiu atveju akivaizdu, jog žmonėms gali kilti daug abejonių ir dvejonių. Tokias dvejones dar labiau sustiprina retesnis naudojimasis technologinėmis naujovėmis. Todėl šiai vartotojų kategorijai reikėtų pateikti daugiau naudingos informacijos.

  • Užsakyti prekes iš internetinių parduotuvių yra saugu. Tai yra pagrindinė ir svarbiausia detalė, kurios neturėtų pamiršti skeptiškai į internetines parduotuves iki šiol žvelgę vartotojai. Jau seniai praėjo tie laikai, kai elektroninės parduotuvės būdavo neapsaugotos ir jose saugomus vartotojų duomenis išgauti būdavo gerokai lengviau. Tuo tarpu šiandieninė situacija yra visiškai pasikeitusi. Didžioji dalis internetinių parduotuvių naudoja saugiuosius protokolus, taip pat įvairią programinę įrangą, kuri skirta vartotojų duomenų saugumo užtikrinimui bei kt. Ką jau kalbėti apie tai, kad internetinės parduotuvės savo klientams suteikia lanksčią atsiskaitymo sistemą – galima sumokėti tiek internetu (naudojantis internetine bankininkyste), tiek ir lizingu ar netgi grynaisiais. O tai reiškia, kad jei jūs nepasitikite internetine parduotuve, kurioje yra jums patinkanti prekė, už ją galite atsiskaityti tik tuomet, kai prekė atsidurs jūsų rankose.
  • Internetinėse parduotuvėse yra siūloma kur kas daugiau prekių. Ir tai tikrai nėra tik pigus bei nuvalkiotas reklaminis triukas. Jei lygintumėte toje pačioje rinkoje veikiančias ir tokios pačios kategorijos prekes parduodančias internetines ir fizines parduotuves, labai greitai pastebėtumėte, kad internete yra pateikiamas kur kas didesnis prekių asortimentas. Ir taip yra dėl akivaizdžios priežasties. Internetinėms parduotuvėms nebūtina turėti fizines prekių ekspozicijos sales, kuriose jie savo klientams išdėstytų visas turimas prekes. Internete viskas tampa kur kas paprasčiau, todėl internetinių parduotuvių vartotojai turi kur kas daugiau pasirinkimų.
  • Internetinių parduotuvių dėka yra sutaupoma labai daug laiko. Jei bent kartą paskaičiuotumėte, kiek daug laiko sugaištate tuomet, kai apsiperkate fizinėse parduotuvėse, labai greitai suprastumėte, kad internetu apsipirkti yra efektyviau ir patogiau. Nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje šiuo metu bebūtumėte, jums tereikia kompiuterio (arba planšetės ar išmaniojo telefono) ir interneto ryšio. Viso to pakanka, kad galėtumėte išsirinkti jums reikiamas prekes ir pateikti užsakymą, kurį pasirinktos internetinės parduotuvės darbuotojai įgyvendintų vienos ar kelių dienų bėgyje. Tai reiškia, kad jums nebereikia fiziškai keliauti į pasirinktas parduotuves, vaikštinėti tarp prekių lentynų ir galiausiai laukti ilgose ir varginančiose parduotuvės klientų eilėse.
Facebook Comments