Paskolų refinansavimas nedirbantiems asmenims

paskolu refinansavimasDabar paskolos nedirbantiems negali būti suteikiamos internetu – vartojimo kreditus siūlančios įmonės negali išduoti paskolų jiems todėl, kad jos šitaip pažeistų atsakingo skolinimo principus. Bet, yra kita išeitis nedirbantiems žmonėms – jie gali skolintis pinigus su užstatu – tokias paskolas teikia privatūs kredito teikėjai. Įprastai kreditoriai privalo tikrinti kliento mokumą, bet jeigu kreditorius teikia paskolas su nekilnojamo turto įkeitimu, tai jam tokios prievolės nėra – jis gali skolinti pinigus ir prastą kredito reitingą turintiems žmonėms. Tada kreditoriaus garantija bus būtent įkeistas nekilnojamas turtas.

Galvojantiems apie refinansavimą, tai čia taip pat situacija yra kiek kitokia. Paprasti žmonės, kurie tiesiog šiaip sau nori perkelti įsipareigojimus, gali kreiptis į vartojimo kreditus teikiančias įmones, kurios tuo pačiu siūlo ir refinansavimo galimybę. Paskolų refinansavimas teikiamas ir su užstatu ir be jo. Tiesa, tokia paslauga neteikiama nedirbantiems asmenims, nes refinansavimo paslaugos priskiriamos prie įprastų vartojimo kreditų, kurių išdavimui, pirmiau reikia atlikti kliento kreditingumo vertinimo procedūrą. Nedirbantys asmenys tokios procedūros niekaip nepraeina, nes jie neturi jokių tvarių pajamų. Žinoma, kitas variantas – refinansavimo paskolos su užstatu. Tada klientas gali pasiūlyti nekilnojamą turtą mainais į turimų įsipareigojimų refinansavimą.

Jeigu ieškote galimybių perkelti įsipareigojimus, tai pirmiau atidžiai pažiūrėkite į savo situaciją – jeigu jūs pajamų negaunate, jeigu turite įsiskolinimų, tai refinansavimo paskolos jūs negausite jokiu būdu, nebent kreiptumėtės  į privačius kreditorius ir jiems įkeistumėte nekilnojamąjį turtą. Norint gauti refinansavimą iš vartojimo kredito bendrovių, reikia būti dirbančiu ir gaunančiu reguliarias pajamas, kurios būtų laikomos tvariomis.

Kredito teikėjai, prieš išduodami paskolos sumą, pirmiau įvertina ir tvarių pajamų šaltinius. Po paskutinių įstatymų atnaujinimų, kredito bendrovės atnaujino savo sistemas, todėl jos automatiškai gali gauti informaciją iš SODROS apie asmens tvarių pajamų šaltinius. Jeigu tos duomenų bazės rodo, kad asmuo tvarių pajamų negauna, tai tada teks pajamų gavimą įrodyti kitais būdais – teks siųsti dokumentus, kurie įrodytų, jog gaunate pakankamą sumą, kuri leistų laiku grąžinti skolas kiekvienam kredito teikėjui bei kitų paslaugų teikėjams.

Paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis galimos ne visiems

Lietuvoje nėra taip paprasta gauti norimo dydžio paskolą. Kiekvieno paskolos gavėjo situacija yra skirtinga. Dėl šios priežasties paskolų bendrovės akcentuoja, kad paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis suteikiamos tik tokiems žmonėms, kurių kreditingumas įvertinamas teigiamai. Aišku, kreditingumas vertinamas atsižvelgiant į visą šūsnį duomenų. Tad, vieno asmens skolinimosi galimybės gali būti geresnės, o kito – blogesnės. Paskolos internetu su laiku imamos vis dažniau, nes pastebima, kad kredito įstaigos mažina palūkanas su laiku. Taip pat leidžiama skolintis ilgesniems laikotarpiams, o ką jau kalbėti apie skolų perkėlimo paprastumą. Dabar pasirinkimas yra ypač didelis, tačiau skolinimosi galimybės kiekvienam klientui sudaromos individualia tvarka.

Dažniausiai paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis suteikiamos tiems asmenims, kurių mėnesio pajamų vidurkis neperžengia leistinos ribos. Turbūt dabar galvojate kokia ta riba iš tiesų yra? Paprastai kalbant, tai būtų 40 procentų gaunamų pajamų. Jeigu jūs tokią pajamų sumą kiekvieną mėnesį skiriate finansų įstaigoms, vadinasi jūs jau pasiekėte tą ribą. Aišku, pagal galiojančius teisės aktus, kartais galima daryti šiokias tokias išimtis. Bet, jos daromos tik labai retais atvejais

Atnaujinta 2020-05-20

Facebook Comments