Paprastas interjero sprendimas – plėvelė langams

Kaip didelėse stiklinėse erdvėse gauti šiek tiek daugiau privatumo? Sprendimų yra keletas, tačiau vienas iš populiariausių yra speciali plėvelė langams.

Reklamos gamyboje ši technologija naudojama itin dažnai, nes būtent taip apklijuojami langai. Bet nereiktų maišyti plėvelės langams su reklaminiu lipduku. Lipdukas yra atspausdintas ir unikalus, o plėvelė langams yra vienos spalvos ar tekstūros.

Kur naudojama plėvelė langams?

Plėvelės langams yra naudojamos ne tik komercinėse patalpose, bet ir namuose. Kartais taip jau nutinka, kad vonios kambarys yra su gana dideliu langu. Tikrai nesinorėtų, kad kažkas iš lauko matytų, ką veikiame vonioje, todėl langas ne uždengiamas, ne perkami roletai, kuriuos galima netyčia atverti, o tiesiog apklijuojamas matine plėvele. Vaizdas tampa neryškus, o kartais iš viso net žmogaus kontūrai iš lauko nesimato. Taip apsaugoma privati erdvė. Tokia plėvelė gali būti klijuojama ant vaikų kambario langų, jei labai arti stovi kaimynų namas arba judri gatvė.

Dar vienas gana dažnas plėvelės panaudojimo atvejis yra prekyboje. Čia plėvelė klijuojama ant paviljonų ir prekybos ekspozicijų, kai reikia pridengti tam tikras vietas.

Dažnai tenka matyti ir stiklines duris, apklijuotas tokia matine plėvele langams.

Bene populiariausias panaudojimas yra biure, konferencijų kambaryje, kai reikia izoliuoti tam tikrą dalį nuo aplinkinių žvilgsnių. Taip konferencijų kambarys išlieka šviesus, uždarų patalpų baimę turintys žmonės nesijaučia nejaukiai, nestresuoja.

Veidrodinė plėvelė langams

Biurai labai mėgsta šią plėvelę klijuoti ant didelių vitrininių langų. Veidrodinė plėvelė yra labai praktiška – iš išorės nesimato, kas viduje, o viduje esantys žmonės mato, kas stovi išorėje. Tuo pačiu plėvelė yra tonuota – apsaugo nuo saulės spindulių kaitros.

Veidrodinė plėvelė gali būti ir dvipusė. Tada nesimato ir iš vidaus, kas vyksta lauke.

Plėvelė langams gali būti skirtingų tekstūrų. Aišku, skiriasi ir atspalviai, kuriuos galima parinkti pagal patalpų interjerą. Populiariausia tekstūra – šerkšnas. Ji primena apšalusį stiklą, todėl taip ir vadinama. Aišku, galima klijuoti ir sodrios spalvos plėvelė, tačiau ji bus greičiausiai blizgi, nors yra ir matinių.

Plėvelės langams parduodamos internetu, el. parduotuvėje https://e-heliopolis.lt. Perkant reiktų atkreipti dėmesį į plotį. Dažniausiai plėvelė yra suvyniota rulonais, kurių plotis 126 cm.

Facebook Comments
Tags: