Odontologijos klinikose galima atsiskaityti jau ir dalimis

sinuso pakelimas

Netinkamai prižiūrimi dantys ar senėjimas gali atnešti ne tik tokias problemas kaip dantų gedimas. Dabar vis dažniau klinikų pabrėžia, kad sinuso pakėlimas gali būti neišvengiamas. Tai yra operacija, kuomet siekiama pastorinti sinuso sienelę apatinėje dalyje. Dažniausiai naudojamas žmogaus kaulas arba jis pakeičiamas kitomis panašiomis medžiagomis.

Su sinuso problemomis dažnai susiduria tie žmonės, kurie netenka krūminių dantų. Tai viena pagrindinių priežasčių kodėl reikalinga ši operacija. Tad, tai nereiškia, kad su problema susiduria vien tik seni žmonės. Tokia problema kamuoja ir tuos, kurie neteko krūminių dantų ne dėl senėjimo, o tiesiog dėl netinkamos burnos priežiūros.

Verta žinoti, kad sinuso pakėlimo operacija viešoje klinikose dažniausiai nėra atliekama. Matote, ši paslauga nėra kompensuojama pagal sveikatos draudimo įstatymą. Tai reiškia, kad susidūrus su tokia problema, teks kreiptis į privačią kliniką.

Tačiau, privačios odontologijos klinikos gali pasiūlyti įvairias paslaugas, o svarbiausia – lanksčias atsiskaitymo galimybes. Jeigu jums reikia sudėtingos operacijos, kurią gali atlikti tik odontologijos klinikos, tai dar nereiškia, kad iš karto teks pakloti nurodytą sumą. Yra tikimybė, kad klinika leis atsiskaityti už gydymą mokant dalimis. Už gydymo paslaugas atsiskaityti kas mėnesį mokant įmokas – jau įprastas reiškinys.

Kalbant apie atsiskaitymą dalimis, būtina žinoti, kad dažniausiai tenka kreiptis į tas klinikas, kurios sudaro sutartis su lizingo bendrovėmis. Paprastai kalbant, ne visos siūlo tiesioginiai atsiskaitymą dalimis. Kai kurios klinikos yra sudariusios sutartis su lingino paslaugas teikiančiomis įmonėmis. Tad, įmokos mokamos ne pačiai klinikai, o būtent lizingo bendrovei.

Kaip bebūtų, už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai galima ne visais atvejais, ir ne visose klinikose. Pirmiausia, reikia suvokti, kad klinikos vis tiek turės atsižvelgti į jūsų padėtį. Tiksliau kalbant, pirmiau bus išsiaiškinama ar esate mokus asmuo. Tai padarys būtent lizingo bendrovė, su kuria sudarysite sutartį. Ji patikrins kokias pajams gaunate kas mėnesį. Taip pat bus tikrinama ir kita svarbi informacija. Tad, jeigu norisi išleisti kuo mažiau, būtinai pagalvokite apie atsiskaitymą dalimis, nes vis dėlto – palūkanų kartais nebūna visai.

Facebook Comments