Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Nemokamai skelbimų portalai: kodėl rinktis juos?

skelbimaiMažesni skelbimų portalai nuo didžiųjų skiriasi savo lankomumu bei paslaugų kainomis. Kurį rinktis būtų geriausia? Štai portalas infoskelbimai.lt akcentuoja, kad jame visus skelbimus vartotojams leidžiama dėti be jokių apribojimų, o geriausia tai, kad skelbimų talpinimas yra nemokamas. Nors didžiausi skelbimų tinklapiai dažnai reikalauja susimokėti už kiekvieną patalpintą skelbimą, jūs neturėtumėte iškart skubėti rinktis tokių tinklapių. Mat vieni tinklapiai yra labiau naudingi, o kiti – mažiau. Minėtas skelbimų portalas naudingas tuo, kad vartotojai nerizikuoja prarasti pinigus nieko nepešę. Aiškiau kalbant, jeigu jūs rinksitės mokamus skelbimų tinklapius, tai jūs rizikuojate prarasti pinigus ir už tai nieko negauti. Tiesiog kai kurie mokami skelbimų portalai neduoda jokios naudos, nors ir sumokami pinigai už skelbimų talpinimą.

Nemokamų skelbimų portalus pirmiausia rinktis turėtumėte dėl to, kad juose jūs niekaip nerizikuojate ir nesate apriboti. Pradedant nuo kainų – minėti nemokamų skelbimų tinklapiai vartotojams skelbimus leidžia dėti nemokamai, todėl vartotojai niekaip nepatiria jokių išlaidų net jeigu susidomėjimo ir nėra. Bet, jeigu skelbimai talpinami sumokant pinigus didiesiems portalams, tai situacija gali būti dvejopa. Pirmiausia, tokie portalai gali atnešti nemažai susidomėjimo, bet už tai mokėsite pinigus. Antra vertus – pasitaiko itin dažnų situacijų, kuomet net ir naudojantis mokamų skelbimų portalų paslaugomis, susidomėjimo nebūna jokio. Tai ir sukelia nereikalingas išlaidas bei nuostolius.

Pradžioje siūloma rinktis būtent nemokamai skelbimus leidžiančius talpinti tinklapius, nes su jais jūs niekaip nerizikuojate. Štai, dar vienas iš tokių portalų yra Dedu.lt, kuris irgi leidžia dėti skelbimus be ribų. Tokiuose portaluose naudinga reklamuoti savo prekes ar paslaugas dėl to, kad patys skelbimai išbūna gana daug laiko ir jų niekas netrina. Kas liečia mokamų skelbimų tinklapius, tai juose įprasta, kad sumokėjus mokestį, jūsų skelbimas rodomas daugmaž 30 dienų. Praėjus tam terminui, bus reikalaujama naujo mokesčio arba tiesiog skelbimas nebebus rodomas įprastame skelbimų sąraše.

Visus skelbimų portalus būtina rinktis pagal tai kokią naudą jie atneša, tad pradžioje siūlytume dairytis į nemokamų skelbimų portalus, nes juose nepatirsite nuostolių.

Facebook Comments