Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Naujos padangos: internetu – dygliuotos ar kieto mišinio?

padangosNaujos padangos – rimtas pirkinys, kuriam pasirinkti negailime laiko. Specialistai nesnaudžia, ir jau dabar pataria apie tai, kokias padangos turėtų atsidurti ant kiekvieno automobilio.

Dygliuotos padangos

Rodos, logika diktuotų, jog dygliuotos naujos padangos yra pats saugiausias pasirinkimas lietuviškai žiemai. Visgi, specialistai ragina prieš jas perkant gerai pagalvoti, o jas įsigyti tik ketinantiems važinėti kalvotose vietovėse arba prastai prižiūrimais keliais. Pirmiausiai todėl, kad dygliuotos padangos gaminamos važinėjantiems ant ledo ir sniego. Tuo tarpu sukibimas su sausu arba šlapiu keliu yra mažesnis negu kieto mišinio padangų.

“Europinės” kieto mišinio padangos

Tai yra visiška priešingybė dygliuotoms padangoms. Jos idealiai pritaikytos sausai, šlapiai  arba šlapdriba padengtai kelio dangai. Kieto mišinio padangos stabilios, komfortiškos ir netriukšmingos. Tačiau jos visiškai netinkamos apledėjusiam ar snieguotam keliui.

Taigi, pasirinkimas turi būti itin apsvarstytas ir pritaikytas prie individualių Jūsų ir Jūsų šeimos poreikių.

Gamintojai

Jeigu vis dar dvejojate dėl pasirinkimo, visuomet galite pasitarti su specialistais. Štai, kad ir padangos internetu parduodančios įmonės patars ne tik apie tai kuo skiriasi: “Pirelli padangos”, “Bridgestone padangos”, “Nokian padangos” ir “Michelin padangos”,- tačiau ir suteiks informacijos apie padangas pagal automobilį. Automobilio modelis turi milžinišką reikšmę ieškanti padangos internetu. Greičiausiai ne ką mažesnę negu gamintojas. Iš pastarųjų dažniausiai išskiria  “Bridgestone”, kuriam klijuoja rinkos lyderio etiketę.

Nors turi ką pasiūlyti ir skandinavai. “Nokian” orientuojasi į Šiaurės Europos ir Rusijos rinką. Ši įmonė specializuojasi žieminių padangų gamyboje.

Tuo tarpu, “Michelin” produkcija dažniausiai rekomenduojama galingų visureigių savininkams, kurie žvalgosi vasarinių padangų.

Kuomet, žinome, kokios automobilių padangos yra geros ir tinkamos pravartu pasidairytis akcijų. Pripažinkime, kad geros padangos retai kada būna pigios padangos. Visgi, lanksčiomis išsimokėjimo sąlygomis parduodamos automobilių padangos tampa prieinamos kiekvienam.

Tiek dygliuotos, tiek kietos gumos padangos internetu suteikia galimybę užtikrinti visišką saugumą, gauti aukščiausios kokybės gaminį už prieinamą kainą. O visų svarbiausia pasirinkti gaminį, kuris patenkis individualiai Jūsų automobilio ir Jūsų gyvenimo būdą atitinkančius poreikius.

 

Facebook Comments