Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Limuzinų nuoma Vilniuje – subalansuota net ir studento kišenei

Limuzinų nuoma Vilniuje

Dar prieš gerą dešimtmetį kritikai prognozavo naujos paslaugos nesėkmę. O štai limuzinų nuoma Vilniuje įsitvirtino ir tapo ne tik vienu svarbiausių įvairių švenčių akcentu, bet ir šeimų laisvalaikio praleidimo būdu. Ir nesvarbu kiek ir kaip žmonės naudojasi šia paslaugas, – visuomet domina kaina. Limuzinų nuomos kaina priklauso nuo kelių faktorių. Pabandykime apžvelgti pagrindinius veiksnius.

Vienas iš svarbiausių nuomos kainos ypatumų yra laiko tarpas, kuriam norite išsinuomoti limuziną. Natūralu, kad ilgėjant laiko tarpui bendra nuomos suma išauga. Visgi, neverta skaičiuoti minučių ar valandų, todėl, kad kuo ilgesniam laikotarpiui nuomojamas transportas, tuo didesnėmis nuolaidomis yra linkę dalintis nuomos punktai. Apskritai, kalbant apie akcijas, akylai stebint šią rinką, galima išpešti nemažas nuolaidas.

Kita vertus, ne ką mažiau svarbu kiek laiko likus iki šventės renkatės transporto priemonę. Jeigu nuomojatės ne paskutinę minutę, o bent kelis mėnesius prieš didžiąją datą, galima gerokai sutaupyti. Disciplina pagelbės ir jeigu vyksite iš anksto apžiūrėti nuomojamo limuzino. Būtent tai rekomenduoja nuomininkai.

Antras ir itin svarbus limuzinų nuomos Vilniuje  kainų aspektas yra limuzino kokybė. Naujo modelio, prabangus limuzinas, greičiausiai, kaštuos truputy daugiau, nei senukas. Tačiau investuojame į komfortą ir kokybę, nes šiuolaikiški limuzinai turi viską ko gali prireikti – nuo kondicionierių ir mini –baro, iki puikios garso ir vaizdo aparatūros. O limuzinas dažniausiai nuomojamas komfortui bei elegancijai.

Limuzinų nuoma Vilniuje – suteikia papildomas paslaugas. Nuo jų gausos irgi nemaža dalimi priklauso kaina. Štai automobilio papuošimas, vairuotojas, ar dovanėlės keleiviams sudaro papildomą paslaugų paketą už papildomus įkainius. Galima to atsisakyti, tačiau bandant pirkti iš bakalėjos papuošimus ne ką te sutaupysime, o nereikalingo streso ir galvos skausmo bus žymiai daugiau.  Kita vertus, jeigu ruošiamės tiesiog vakariniam pasivažinėjimui su šeima – tuomet gal verta apskritai atsisakyti papuošimų.

Taip pat verta pripažinti, kad limuzinų nuomos kaina priklauso ir nuo sudarytos sutarties sąlygų. Jeigu nepavyko išvengti apgadinimų ar kitokių nuostolių, kuriuos reikia padengti – bendros išlaidos natūraliai auga. Tačiau iš patirties žinoma, kad tokie atvejai itin reti.

Facebook Comments