Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Naujausi Xiaomi telefonai – fotografuok ir kaifuok!..

mi mix 3

Xiaomi kompanija vejasi visus konkurentus. Ir tai daro ne tik milžiniškos Kinijos rinkos pagalba. Xiaomi kuria itin nebrangius, bet pakankamai kokybiškus telefonus. Naujausi Xiaomi telefonai kaina tikrai pirmauja tarp kokybiškų telefonų gamintojų.

Xiaomi Mi A3 telefonas jaunimui

a3

Kai į telefoną montuojamas Qualcomm Snapdragon 665 AIE procesorius, reiškia telefonas yra nedidelė dirbtinio intelekto buveinė. O dirbtinis intelektas gali padaryti daug dalykų, kurie šiuolaikiniam jaunimui labai patinka. Pirmiausia, dirbtinis intelektas gali apdoroti nuotraukas tada, kai jos yra padaromos. Dėl to ir tokiuose telefonuose montuojamos net 3 kameros, fotografuojančios 3 skirtingais rėžimais. Tokiu būdu telefono AI programa visas nuotraukas sujungia į vieną ir padaro itin kokybišką nuotrauką. Maža to, AI gali iš karto apdoroti nuotrauką naudodama tam tikrus filtrus. Dėl to asmenukės iš karto yra „fotošopintos“. Beje, šio telefono priekinė asmenukių kamera yra net 32 megapikselių. Galinės kameros bendrai yra 48 megapikselių. Prieš pora metų 20 megapikselių buvo labai „cool“, o dabar jaunimui reikia beveik 50-ties. Kitas svarbus dalykas, ką daro dirbtinis intelektas yra emociukų uždėjimas fimuojant, kai žmogaus veidas yra apdirbamas tam tikrais vaizdais. Tokie video vaikams ir jaunimui labai patinka.

Aišku, procesorius yra pakankamai galingas, kad telefonu būtų galima žaisti ir grafiškai „sunkius“ žaidimus. Tam paruošta ilgai veikiant 4030 mAh talpos baterija. Tiesa, jos reikia 6,088 colių įstrižainės AMOLED ekranui beveik be rėmelio. O dabar smagiausias momentas. Šioa Xiaomi telefono kaina Lietuvoje prasideda nuo 201 euro. Taip, vos du šimtai. Beje, jame yra ir AndroidOne programa, o tai reiškia, kad visada bus atnaujinama į naujausią versiją, kai ši tik bus oficialiai paleista.

Mi Mix 3 – slankiojantis telefonas

mi mix 3

Prieš 10 metų telefonai, kurių ekranas pasislenka į viršų nebuvo jokia naujiena. Tokius modelius turėjo beveik visi gamintojai. Atsiradus išmaniesiems telefonams šie mobilieji telefonai nugrimzdo užmarštin. Dabar gamintojai eksperimentuoja su sulankstomais dviejų ekranų telefonais, todėl Xiaomi bandymas atgaivinti seniai užmirštą technologija yra kiek keistokas. Bet gal reikalingas?

Mix serijos telefonai yra sukurti taip, kad juose būtų kuo mažiau rėmelio. Asmenukių kamera nori nenori tą rėmelį padaro. Xiaomi nusprendė tą kamerą paslėpti. Tai padarė panaudodama seną technologiją. Norite asmenukės? Tiesiog pirštais pastumkite ekraną į apačią ir jis pasislinks atverdamas priekinę kamerą. Įdomus sprendimas padedantis išsaugoti 6,39 colio šstrižainės ekraną.

Beje, kinai jau turi ir Mi Mix 3 5G telefonus. Kaip suprantate, Lietuvoje kol kas jų neišvysime… Mi Mix 3 telefonai Lietuvoje kainuoja nuo 409 eurų ir yra skirti brandiems vartotojams.

Kinai tikrai moka nustebinti, tad artimiausiu metu pasirodys dar ne vienas pasaulį stebinantis Xiaomi telefonas.

Facebook Comments