Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Lietuva Danija – 1600 kilometrų riedėjimo

kelionė Lietuva Danija mikroautobusuKai reikia nuvykti iš vieno miesto į kitą, keliasdešimt kilometrų neatrodo daug. Šimtas irgi dar „pusė velnio“. Tačiau kokie 300 į vieną pusę, 300 į kitą – jau nekasdieninis reikalas. Todėl sveikas protas sufleruoja svečion šalin vykti sėdint keleivio vietoje. Štai kelionė Lietuva Danija mikroautobusu atrodo žymiai patrauklesnis sprendimas negu kelionė nuosavu automobiliu.

Iš Lietuvos į Daniją nuosavu automobiliu važiuoti niekas nedraudžia. Tačiau daugelis to atsisako. Kodėl? Na, pirmiausia reikia paminėti, jog kalbame apie 1600 km atstumą. Tai tikrai ne Kaunas–Vilnius. Tokia kelionė pareikalauja ne tik vairavimo įgūdžių, bet ir nepriekaištingo stovio automobilio. Žinoma, kartais pasiseka. Gal dvidešimt šeštus metus skaičiuojantis ir užvaikytas „Passat‘as“ su keletu rūdžių paliktų skylių sėkmingai pasiektų minėtąją karalystę, tačiau kam tie papildomi rūpesčiai ir pastovus galvojimas, ar tik atlaikys amortizatoriai, ar pašalinis garsas iš variklio skyriaus nepridarys nemalonumų ir t.t. Be to, 1600 km – tik vienpusis atstumas. Jei automobilis pasiekė Daniją, tai vėliau kažkokiu būdu jis turės be kaprizų parlėkti į Lietuvą. Ką gi, rūpesčiai kvadratu.

Jokiu būdu neprogramuojame blogiausiam. Tačiau blaivus situacijos įvertinimas nepakenks. Kitas aspektas – maršruto aiškumas. Ši priežastis taip pat skatina rinktis profesionalus ir jų transportą. Distancija Lietuva Danija mikroautobusu, kurį vairuoja su užsienio keliais susipažinęs asmuo, bus sklandi ir suteikianti gerokai daugiau poilsio nei vairuojant nuosavą mašiną. Jei jūsų specialybė santechnika, vadinasi, puikiai gaudotės vamzdžių raizgalynėje. Tačiau nepažįstamas maršrutas gali priversti pasukti galvą. O štai mikroautobuso vairuotojui kriauklės, kranai ir panašūs dalykai atrodys kaip kinų kalba. Šis palyginimas liudija savos srities išmanymą ir sufleruoja apie naudą, kai į pagalbą pasitelkiami profesionalai.

Lietuva Danija mikroautobusu leis atsipalaiduoti. Kelionės laiką bus galima išnaudoti smagiai, pavyzdžiui, klausant mėgstamos muzikos. Pastarąją užtikrintų ir nuosavo automobilio magnetola, tačiau vykdami mikroautobusu išvengtume bet kokio klaidžiojimo (žinoma, jei prie jo vairo iš tiesų toks žmogus, kuriam maršrutas aiškus). O tai, kad taškas B pasiekiamas be nesklandumų, leidžia išvengti papildomos įtampos.

1600 kilometrų riedėjimo. Gal visgi verčiau kelti kartelę ir rinktis sparnuotą transporto priemonę? Sprendimą priimti padės finansinė situacija ir konkrečių paslaugų teikėjų atradimas. Skrydis skamba egzotiškiau, bet dažnai kreipiamas dėmesys į tai, kiek kelionė kainuos. Šiuo požiūriu vėlgi neretai laimi mikriukai. Galiausiai, jei norima būti visiškai apsirūpinus, atsižvelgiama ir į tai, ar siūlomas tik vienpusis maršrutas, ar ir grįžimas. Jei planuojama trumpalaikė išvyka, viskas viename tikriausiai būtų patogiausias sprendimas.

Šalys Lietuva Danija mikroautobusu tampa tarsi artimesnės. Išvengiama rūpesčių, kurie galimi vykstant nuosavu automobiliu. Ir 1600 kilometrų transformuojasi į 1600 naujų įspūdžių bei 1600 plačių šypsenų.

 

 

Facebook Comments