„Lidl Plus“ gimtadienio žaidimo pagrindinis prizas – elektromobilis – išvažiuoja į Palangą, kitais laimėjimais džiaugiasi per 800 žmonių

Populiariausia Lietuvoje mobilioji lojalumo programėlė „Lidl Plus“, šiandien švęsdama vienerių metų sukaktį, užbaigia ir dosnų, mėnesį laiko trukusį gimtadienio žaidimą. Pagaliau paaiškėjo, kam atiteko pagrindinis prizas – elektromobilis „Mini Cooper SE“. Juo džiaugiasi „Lidl“ pirkėja iš Palangos Lolita P. Moteris žaidimui buvo pateikusi septynis žaidimo bilietus ir vienas iš jų buvo itin sėkmingas. Iš viso šiame žaidime „Lidl“ ištikimiems savo klientams išdalino aštuonis šimtus 10 eurų vertės „Lidl Plus“ kuponų ir aštuonis „iPhone 13 Pro“ telefonus. 

Gimtadienio proga – papildoma staigmena  

„Lidl Plus“ programėlės vadovas Martas Juodgudis sako, kad gimtadienio žaidimas buvo ne tik puiki proga padėkoti savo pirkėjams, bet ir sėkmingai išplėtė pačios mobiliosios programėlės vartotojų ratą. Išmaniesiems telefonams skirtos aplikacijos atsisiuntimų skaičiai pastarąjį mėnesį išaugo kelis kartus tiek „App Store“, tiek „Google Play“ parduotuvėse.

„Nors visą rugsėjį natūraliai visų akys buvo nukreiptos į naujutėlaitį elektromobilį, džiaugiamės, kad specialiais prizais galėjome pradžiuginti didelį būrį savo ištikimų pirkėjų, kurie laimėjo kuponus apsipirkimui ir mobiliuosius telefonus. Mėnesį laiko trukęs gimtadienio žaidimas sulaukė didelio populiarumo, žmonės jame aktyviai dalyvavo, registravo ne po vieną žaidimo bilietą. Vienas iš septynių žaidimo bilietų buvo laimingas ir elektromobilio laimėtojai“, – sako M. Juodgudis. 

Tie, kurie nerado savęs laimėtojų sąrašuose, gali pasinaudoti dar viena „Lidl Plus“ staigmena, kuri jų šiandien laukia programėlėje. Specialus gimtadienio pasiūlymas galioja vieną dieną – rugsėjo 27 d., juo gali pasinaudoti visi „Lidl Plus“ mobiliosios programėlės vartotojai. 

Lojalumo programėlė Nr. 1 Lietuvoje 

Šių metų rugpjūčio mėnesį tyrimų bendrovės „Norstat“ atliktos reprezentatyvios apklausos duomenimis, „Lidl Plus“ mobiliąją programėlę yra įsirašę net šeši iš dešimties apklausoje dalyvavusių respondentų – daugiausiai iš visų šiuo metu Lietuvoje veikiančių prekybos tinklų mobiliųjų aplikacijų. Palyginimui – artimiausią konkuruojančią lojalumo programėlę yra įsirašę keturi iš dešimties respondentų.  

„Į antruosius programėlės metus žengiame šventiškai nusiteikę ir dėkingi savo klientams už gerus atsiliepimus bei įvertinimus. Kartu turime ir rimtą iššūkį – toliau išlaikyti populiariausios lojalumo programėlės pozicijas rinkoje. Esame nusiteikę ne tik organizuoti naujų žaidimų, kuriuos žmonės labai pamėgo, bet ir tobulinti pačią programėlę, įdiegti naujų funkcijų, kurios pasitarnautų kasdienybėje“, – žada M. Juodgudis. 

Vienas iš „Lidl Plus“ mobiliosios programėlės išskirtinumų – tai, kad ji pirkėjams padeda planuoti apsipirkimą ir išvengti ilgų eilių. Žmonės programėlėje gali pasirinkti norimą „Lidl“ parduotuvę ir tuomet  rasti visą aktualiausią informaciją: savaitės leidinius, parduotuvės adresą, jos darbo laiką arba realiu metu matyti parduotuvės užimtumą. Be to, jei apsipirkdamas pirkėjas nuskenuoja savo programėlę kasoje, tai jam leidžia paprastai sekti savo išlaidas ir nekaupti senų popierinių kvitų, nes visus juos galima rasti telefone.  

Skaitmeniniai sprendimai atveria daug galimybių

Mėgstantys dalyvauti žaidimuose, kasdienių pasiūlymų „Lidl Plus“ mobiliojoje programėlėje gali rasti ir be jokių specialių progų. Pirkėjai kviečiami trinti korteles „Trink ir laimėk“ bei pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis ir specialiais pasiūlymais. Statistika rodo, kad šios kortelės sudomino jau daugiau nei 5 mln. vartotojų. Aktyvumo visada sulaukia ir specialus žaidimas „Laimės ratas“, kurį sukdami pirkėjai gali džiaugtis pasiūlymais be jokio pralaimėjimo.

„Lidl Plus” mobilioji programėlė yra prieinama kiekvienam registruotam naudotojui, o į ją integruotas unikalus QR kodas atstoja fizinę lojalumo kortelę. Norint pradėti naudotis specialiais lojalumo pasiūlymais, nereikia pildyti jokių popierinių formų, registracija vyksta pačioje programėlėje ir ilgai neužtrunka. 

„Lidl Plus“ mobiliąja programėle galima pasinaudoti visose 65 prekybos tinklo parduotuvėse 26-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Pranešimą paskelbė: Neringa Gudišauskaitė, UAB „Bosanova”
„Lidl Plus“ gimtadienio žaidimo pagrindinis prizas – elektromobilis – išvažiuoja į Palangą, kitais laimėjimais džiaugiasi per 800 žmonių

Facebook Comments