Labdaringo vakaro metu Prancūzijos ir Lietuvos prekybos rūmai paminėjo šalių diplomatinių santykių šimtmetį

Lapkričio 26 dieną Valdovų rūmuose į Prancūzijos ir Lietuvos prekybos rūmų organizuojamą labdaros kalėdinį renginį rinkosi garbingi svečiai, verslo ir įstaigų atstovai, verslininkai, partneriai vystantys verslą tiek Lietuvoje, tiek ir Prancūzijoje bei neabejingi geriems darbams.

 

Tradicinę vakarienę prekybos rūmai organizuoja kiekvienais metais, kurioje kviečia susirinkusius ne tik pabendrauti ir pasitikti artėjančias šventes iškilmingoje vakarienėje, bet ir prisidėti prie gerų darbų. Šiais metai renginio tema buvo dedikuota Prancūzijos ir Lietuvos diplomatinių santykių 100-mečiui.

Paminėjimo šventėje apsilankė ir sveikinimo kalbą sakė Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje p. Alix EVERARD. Pasak ambasadorės dabar kaip niekadsvarbu būti vieningais, puoselėti šalių bendradarbiavimą, ir be abejo, daryti gerus darbus.

 

Labdaringame vakare susirinko virš 80 svečių, tarp kurių Lietuvos ir užsienių šalių įmonių vadovai, prekybos rūmų partneriai ir draugai.  Renginio dalyviai ne tik kartu paminėjo gražią diplomatinių santykių sukaktį, bet ir dalyvavo labdaringoje loterijoje, kurios metu lėšos  buvo renkamos nevyriausybinei organizacijai „Vilniaus socialinis klubas“, kuri dirba su vaikais ir jaunimu ir jiems teikia ugdomąją – socialinę pagalbą pasitelkiant futbolą.

„Pagrindinė mūsų verslo asociacijos užduotis – garsinti ir populiarinti asociaciją tarptautiniu lygiu, o įmones paskatinti plėstis ir vystyti veiklą visose prancūziškai kalbančiose rinkose, ne tik pačioje Prancūzijoje. O metų pabaigoje tradiciškai rengiama labdaringa vakarienė visada būna skirta prisidėti ir daryti gerus darbus. Šiais metais prie labdaros prisidėjo tiek loterijos prizus įsteigę, tiek ir loterijoje dalyvavę bei bilietus pirkę svečiai. Džiaugiuosi, nes vakaro metu pavyko surinkti net 3000 Eur, kurie padės remiamai organizacijai tęsti savo darbą su vaikais“, – pasakoja Prancūzijos ir Lietuvos prekybos rūmų prezidentas Anthony Poullain.

Dar viena šventinio vakaro tradicija – tai nusipelniusių įmonių – narių apdovanojimai, kuriuos organizuoja Prancūzijos prekybos rūmai visame pasaulyje. Šiemet Rūmų organizuojame konkurse įmonės varžėsi trijose kategorijose, o geriausieji buvo išrinkti komisijos, įvertinus paraiškose pateiktą informaciją apie įmonių veiklą, pasiekimus, projektų tęstinumą ir išliekamąją vertę. Šventinės ceremonijos metu įteikti apdovanojimai šioms įmonėms:

„Inovacijos 2022“  – UAB „Daržulis“ –  pirmajam vertikalaus ūkininkavimo verslui Pabaltyje, už inovatyvius ir tvarius maisto auginimo ir gamybos sprendimus mieste.

 „Tvarumas ir socialinė atsakomybė 2022” – UAB „Eurovia“   vienai seniausių ir didžiausių kelių tiesimo įmonių Lietuvoje, už tvarios pastogės įrengimą, skirtą sumažinti drėgmės poveikį žaliavų laikymo vietoje, taupyti energiją bei sumažinti džiovykloms sunaudojamo kuro poreikį.

„Dvišalė sėkmė 2022“ – UAB „Straikas“, gėrimų prekės ženklui „Sip Sap“ – vienai didžiausių beržų sulos gamintojų pasaulyje, už sėkmingą  ir gerai apgalvotą įėjimo į Prancūzijos rinką strategiją. Tiek „Sip Sap“ , tiek įmonės gaminamų privačios etiketės prekės ženklo gėrimų šiuo metu jau galima rasti daugiau nei 1000 prekybos vietų Prancūzijoje ir šis skaičius nuolat auga.

Renginio metu dalyviams buvo padovanota ir nepamirštama muzikinė programa – ekskursija po dviejų šalių žymiausius muzikos kūrinius, kuriuos atliko Nacionalinės premijos laureatas – Čiurlionio kvartetas.

Apie Prancūzijos ir Lietuvos Prekybos Rūmus

 

Tai ne pelno siekianti organizacija, įkurta 1999 metais ir šiuo metu vienijanti virš 100 įmonių. Jos tikslas – vystyti dvišalius ekonominius santykius tarp Lietuvos ir Prancūzijos ir kurti verslo bendruomenę Lietuvoje.  Prancūzijos ir Lietuvos Prekybos rūmai- tiltas, sujungiantis įvairių sričių Prancūzijos ir Lietuvos verslo atstovus. padedant Prancūzijos įmonėms įsikurti Lietuvoje.

Nuotraukų autorė: Mika Savičiūtė 

Pranešimą paskelbė: Guillaume Douville, Asociacija „Chambre de Commerce Franco-Lituanienne”
Labdaringo vakaro metu Prancūzijos ir Lietuvos prekybos rūmai paminėjo šalių diplomatinių santykių šimtmetį

Facebook Comments