Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kuriuose žemynuose terasų populiarumas yra didžiausias?

Taip, terasos populiarumu pasižymi visame pasaulyje. Vis dėlto, lyginant skirtingus kontinentus, juose vyraujantis šių namo dalių populiarumas kiek skiriasi. Šiandien kalbėsime apie tuos pasaulio žemynus, kuriuose terasų rengimas – populiariausias.

terasa

Australija
Vargu ar rasime žemyną, kuriame terasas galėtume rasti didesniame procente visų žemyne esančių namų. Tai yra suprantama, kadangi Australija išsiskiria ne tik puikiu klimatu, kas yra išties labai svarbus veiksnys terasų įrengimui, tačiau ir puikia ekonomine situacija, kas leidžia didžiąjai žmonių daliai išgalėti finansiškai įsirengti terasas savo namuose.

Azija
Azijoje galimybė pailsėti, atitrūkti nuo kasdieninės rutinos, vietinių žmonių yra ypač gerbiama bei vertinama. Būtent dėl to, jei tik išgali finansiškai sau tai leisti, praktiškai kiekvienas azijietis pasiryžta investuoti į jaukią terasą savo namuose. Juk kas gali būti geriau, nei nedidelė terasa, kurioje galima tiek pabūti su savo mintimis, tiek ir su gardžiu kavos kvapu bei artimais draugais?

Pietų Amerika
Didžiojoje dalyje Pietų Amerikos valstybių žmonės negali išsiskirti puikiomis finansinėmis sąlygomis. Vis dėlto, laisvas gyvenimo būdas lemia tai, jog terasos Pietų Amerikos šalyse yra ypač vertinamos, ko pasekoje sau finansiškai tai galintys leisti žmonės į jas nedvejodami investuoja, o likę nuosekliai tam taupo arba, jei yra pakankamai nagingi, prisiruošia terasas įsirengti patys.

Europa
Europa galbūt ir neišsiskiria ypatingai geromis klimato sąlygomis (jei nekalbėsime apie Europos pietuose įsikūrusias valstybes), tačiau modernūs sprendimai leidžia tai apeiti. Pietinėse Europos valstybėse, kaip Italijoje, Ispanijoje, Graikijoje ar Turkijoje, idealus klimatas lemia terasų populiarumą, o šiaurėje esančiose šalyse dažniausiai terasos yra stiklinamos, kas leidžia pabrėžti jų universalumą bei išvengti šalto oro.