Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kokį baseiną įsigyti?

baseinaiDomina baseinai namuose? Norite juos įsigyti, tačiau nežinote ką rinktis? Kiekvieno žmogaus poreikiai yra skirtingi, todėl sunku kažką apibendrinti nežinant ko jums reikia. Šiuo atveju, būtina gerai apžvelgti savo poreikius, nes nuo to priklauso ir išleidžiama pinigų suma šiems malonumams. Taip pat reikėtų pabrėžti, kad baseinai reikalauja ir kruopštaus jų įrenginėjimo darbų, todėl turėkite galvoje, kad ir nuo to priklauso kiek pinigų išleisite. Norėtume apžvelgti visus galimus baseinų bei džiakuzi pasirinkimus.

Jeigu svajojate apie įprastą baseiną, kuriame galėtumėte paplaukioti, tai reikėtų apžvelgti visus patiriamus nuostolius jų įrenginėjimui. Svarbiausia yra tai, kad erdvūs baseinai reikalauja ir tam tikro ploto, tad faktas, kad bute jo įsirengti ko gero negalėsite. Jeigu gyvenate nuosavame name, tai tokio baseino įrengimo kaina būtų didžiulė. Pirmiausia, jums teks mokėti pinigus kasybos darbams, paskui turėsite įsigyti jau paruoštą baseiną arba samdyti bendrovę, kad ši jį įrengtų pagal jūsų pageidavimus. Pigesnis variantas, žinoma, būtų – kasimo darbai ir jau esamo baseino pastatymas. Jeigu baseinas bus klojamas plytelėmis, tai čia išlaidos išauga gerokai, nes bus reikalingos ir tam tikros vandens nutekėjimo sistemos, o svarbiausia – plytelių klojimas bus gana brangus ne tik perkamomis medžiagomis, bet ir jų klojėjų darbu. Tokio baseino pasirinkimas reikalauja nemažo ploto bei didžiulių išlaidų.

Kitas variantas yra namuose įsirengti džiakuzi. Jį gali turėti kiekvienas, nes čia nebus reikalingas didelis būsto plotas – kiekviename vonios kambaryje galima jį įkomponuoti nesunkiai, žinoma, jeigu pati patalpa nėra labai maža. Šios sukūrinės vonios įrengimas vėl gi – pareikalaus specialisto darbo be medžiagų, tad teks išleisti gana nemažas sumas šiam malonumui įsirengti.

Bene geriausias sprendimas – rinktis „MSpa“ prekės ženklu pažymėtus gaminius. Tai prekinis ženklas, kuris apima įvairių baseinų gamybą bei pardavimą. Šiuo atveju, jeigu ieškote sukūrinės vonios, tai ją galite įsigyti pripučiamą. Tai yra bene naudingiausias pasirinkimas visais atžvilgiais – tokį baseiną galite naudoti visur  t.y. namie ar net vežtis į svečius. Pripučiamos sukūrinės vonios leis mėgautis malonumais tiek lauke, tiek ir viduje ir visai nesvarbu kokia oro temperatūra – žiemos metu taip pat galite džiaugtis šių baseinų teikiamais malonumais.

Įvertinkite savo galimybes ir tik tada dairykitės į geriausius pasiūlymus, nes jų rasti tikrai nėra sunku – yra nemažai el. parduotuvių, kurios gali pasiūlyti pastaruosius minėtus baseinus, tad negaiškite laiko ir įsigykite juos dabar!

Facebook Comments