Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kreditas be užstato

kreditas be uzstatoSkolinimasis visada buvo aktualus kiekvienam žmogui – finansinės pagalbos prireikia tiek jaunam, tiek ir pagyvenusiam žmogui. Šiuo metu, Lietuvoje yra ne viena paskolas teikianti bendrovė, tačiau ne kiekviena sutiekia galimybę skolintis norimą sumą, tuo labiau, kad ir reikalavimai dabar yra kur kas griežtesni nei tarkime prieš kokius 5 metus. Dabar kiekvienam dažniausiai yra aktualus kreditas be užstato, nes tenka pripažinti – ne kiekvienas turi kažkokį turtą, kurį galėtų įkeisti kredito bendrovei. Galime tik apibrėžti svarbiausius niuansus, kuriuos turi žinoti kiekvienas norintis pasiskolinti be jokio užstato.

Užstatas dažniausiai reikalaujamas todėl, kad kliento finansinė reputacija rodo, kad jam gražinti paskola bus sunku. Trumpai tariant, užstatas yra tarsi kažkoks garantas kredito teikėjui, nes tik su juo yra įmanoma jaustis saugiai t.y. nesibaiminti, kad klientas vengs gražinti skolą. Paprasčiausiai, turto įkeitimas tuo pačiu įpareigoja klientą ir tinkamai vertinti savo mokumą, nes tikriausiai suprantate, kad ne kiekvienas norės rizikuoti savo užstatytu turtu, nes kitiems jis gali būt itin reikalingas ir vertingas.

Kas liečia užstato vertę, tai reikėtų žinoti, kad viskas priklauso nuo situacijos. Tai reiškia, kad užstato vertė priklauso būtent paskolos sumos bei termino. Įprasta, kad jeigu skolinamasi ilgam laikotarpiui, tai ir užstato suma turi būti atitinkama. Pavyzdžiui, jeigu skolinatės būsto įsigijimui, tai faktas, kad skolinsitės keliasdešimčiai metų ir aišku – itin didelę sumą. Tai reiškia, kad užstatu galės būti tas pats nekilnojamas turtas t.y. būstas. Jeigu skolinatės vos kelis tūkstančius litų keliems metams, tai užstatu gali būti automobilis. Kaip minėjome – viskas priklauso nuo skolinamos sumos.

Taip pat reikėtų žinoti, kreditas be užstato gali būti suteikiamas internetu. Šiuo metu, Lietuvoje veikia nemažai kredito teikėjų, kurie pinigus skolina be jokio turto įkeitimo. Trumpai tariant, elektroninėje erdvėje skolintis yra populiaru ne todėl, kad patogu, o todėl, kad naudinga. Kredito teikėjai nereikalaus jūs užstato, o taip pat ir galės paskolinti gana nemažas sumas ilgiems laikotarpiams. Internetu skolinančios bendrovės pasižymi tuo, kad paskolos čia suteikiamo greitai – vos per kelias minutes galite gauti nemažą sumą į savo banko sąskaitą.

Mes akcentuojame atsakingą skolinimąsi, todėl prieš imdami paskolą be užstato, gerai įvertinkite visas aplinkybes bei savo galimybes.