Kokiais privalumais pasižymi sekso žaislai

Sekso zaislai

Nors sekso žaislai yra multimilijardinis verslas, tai tikrai nereiškia, kad juos naudoja kiekvienas aktyvų lytinį gyvenimą gyvenantis suaugęs žmogus. Iki šiol pastebima, kad vyrai sekso žaislus paprastai yra linkę rinktis rečiau, kai tuo tarpu moterys į sekso žaislus žvelgia atviriau ir liberaliau, todėl jais naudojasi dažniau. Ir nors kiekvieno žmogaus požiūris į sekso žaislus skiriasi, labai naudinga sužinoti, kokiais reikšmingais privalumais jie pasižymi.

Sekso žaisliukai padidina seksualinį pasitenkinimą

Žmonės, kurie yra naudoję sekso žaisliukus, teigia, kad jie yra labiau patenkinti savo seksualiniu gyvenimu – visais aspektais. Kuo labiau mes tyrinėjame savo kūną ir eksperimentuojame naudodami sekso žaisliukus, tuo lengviau mums tampa pasiekti orgazmą – tiek su savo antrąja puse, tiek ir vieniems.

Sekso žaislai gali pagerinti miegą

Miegas yra labai svarbus mūsų gyvenimo kokybei, sveikatai ir savijautai. Geras ir kokybiškas miegas padeda pagerinti mūsų nuotaiką, sustiprina imuninę sistemą ir kognityvinius gebėjimus, sumažina depresiją ir nerimą bei padidina lytinį potraukį (arba bent jau padeda apsisaugoti nuo jo sumažėjimo). Tyrimai rodo, kad seksas ir masturbacija gali padėti susiduriant su nemiga ir nuovargiu. Kadangi lytinių santykių ir masturbacijos metu išsiskiria oksitocinas ir endorfinai, tai gali padėti lengviau nusiraminti ir patirti mažesnį stresą. Tiek vyrai, tiek ir moterys teigia, kad po masturbacijos jie geriau miega, o sekso žaislų pagalba orgazmą galima pasiekti kur kas greičiau ir veiksmingiau.

Suaugusiųjų žaislai padidina pasitenkinimą santykiais

Poros, kurios miegamajame nevengia įvairovės, paprastai savo santykius išsaugo gerokai ilgiau ir būna kur kas atviresni vienas kitam savo fantazijų ir norų atžvilgiu. Nauji seksualiniai malonumai padeda praskaidrinti galbūt iki tol spėjusį pabosti įprastą seksualinį gyvenimą ir kartu sumažina neištikimybės riziką. Ką jau kalbėti apie tai, kad tokiu atveju poroms tampa lengviau bendrauti ir išsakyti tai, kas jiems labiausiai patinka. Ir tai yra labai svarbu kiekvieniems santykiams.

Sekso žaislai gelbėja seksualinės disfunkcijos atveju

Seksualinė disfunkcija yra pakankamai dažna ir labai opi problema – tiek vyrų, tiek ir moterų tarpe. Tuo tarpu sekso žaislai tokiais atvejais gali labai veiksmingai pasitarnauti. Atlikti tyrimai parodė, kad masturbacijai skirti sekso žaislai gali pagelbėti susiduriant su dažnomis seksualinėmis problemomis, tokiomis kaip erekcijos disfunkcija ir dėl nerimo lytinio akto metu atsirandančiais sunkumais.

Pavyzdžiui, vibratoriai gali padėti moterims, kurioms lytinio akto metu yra sunkiau patirti orgazmą. Jei tiek vyrai, tiek ir moterys supras, kad klimaksą išgyventi gali padėti sekso žaislai, jiems taip pat bus lengviau pasitikėti savimi ir pasiekti orgazmą su savo antrąja puse, nes jie nebejaus tokios didelės įtampos. Ir, žinoma, orgazmas neturėtų būti vienintelis lytinio akto tikslas. Tai taip pat turėtų būti labai maloni kelionė, kurią sekso žaislai gali paįvairinti ir paversti dar malonesne.

Daugiau informacijos apie sekso žaislus rasite: Crazylove.no

Facebook Comments