Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kokia medžiaga geriausia apšiltinti namus?

Jei norite, kad jūsų namuose būtų visada jauku ir šilta, jums teks pasirūpinti kokybišku būsto apšiltinimu. Pakankamai pastangų ir atidumo padės jums sukurti kokybišką apšiltinimą savo mylimiems namams, kuriuose nuolat mėgausitės šiluma bei nepriekaištingu energiniu efektyvumu. Kiekvieni šiltinimo darbai prasideda nuo jums palankiausio, tinkamiausio medžiagos pasirinkimo. Apšiltinimo medžiaga turi nepaprastai didelę įtaką kokybiškam namų šiltinimui, nes nuo šio sprendimo priklausys šiluminis efektyvumas bei energinis taupumas. Jei taisyklingai apšiltinsite savo namus, juose šiluma užsilaikys kur kas ilgiau, o namiškiai mėgausis gaiviu, nepriekaištingu mikroklimatu. Tai, kaip atliksite šiltinimo darbus, įtakos namuose tvyrančią atmosferą daugybei metų. Bet kai apšiltinimo medžiagų pasirinkimas yra toks didelis, labai sunku apsispręsti: kokią šiltinimo medžiaga geriausiai apšiltins jūsų namus?

Gamo šiltinimo putos – tai be galo efektyvus ir modernus sprendimas. Ši medžiaga savo struktūra labai primena poliuretaną, tačiau jos universalumas ir efektyvumas yra gerokai pranašesnis. Gamo putos yra ne tik labai patvarios universalios, bet ir labai ekologiškos, todėl namuose kuriamas mikroklimatas bus tiesiog nepriekaištingas, o žala gamtai – minimali. Dėl šių priežasčių medžiaga dažnai naudojama stogo, lubų ir pertvarų apšiltinimo darbams. Dėl Gamo termovatos ekologiškumo ši medžiaga neturi neigiamo poveikio aplinkai. Tinkamai, taisyklingai atlikus šiltinimo darbus jūsų šildymo kainos sumažės dvigubai. Šitoks taupumas ir energinis efektyvumas suteikia namams pastoviai jaukią ir malonią aplinką. Jei šiltinimo darbams norite pasirinkti Gamo termovatą, privalote žinoti, kad ši medžiaga taip pat puikiai kovojo su didžiausių namo konstrukcijų priešu – drėgme. Tinkama hidroizoliacija, kurią suteikia Gamo šiltinimo putos, ne tik kokybiškai apšiltina namus, bet ir užtikrina jų ilgaamžiškumą. Ši šiltinimo medžiaga – tai be galo protingas pasirinkimas, kuris atsipirks labai greitai.

Jei namo apšiltinimui negalite skirti pakankami lėšų, putų polistirolas – tai puiki, pigesnė Gamo putų alternatyva. Šios medžiagos kaina yra kur kas mažesnė, o apšiltinimas, atsižvelgus į kainos ir kokybės santykį yra išties įspūdingas. Namo šiltinimas putų polistirolu taip pat yra daug paprastesnis ir pigesnis nei su vata. Apšiltinus namus šia medžiaga iškarto mėgausitės įspūdingu šiluminiu efektyvumu, tačiau norint blogai vėdinamoje patalpoje kenčia putų polistirolo hidroizoliacinės savybės.

Tinkamos šiltinimo medžiagų paieškos gali labai išvarginti, nes rasti geriausią variantą yra paprasčiausiai neįmanoma. Jei būtų įmanoma, kiekvienas namų šeimininkas pasirinktų patį brangiausią ir efektyviausią variantą, tačiau net turint pakankamai lėšų, šiltinimo medžiagos pasirinkimui didelę įtaką turi jūsų šiltinamo namo būklė ir konstrukcija. Prieš pasirenkant norimą šiltinimo medžiagą reikia atsižvelgti į statybų medžiagų laidumą bei įvairiausius pastato pažeidimus. Tinkamas būklės įvertinimas padės atmesti nepatogius, netinkamus variantus, o atsižvelgę į finansines galimybes galėsite atmesti variantus, kurie jums bus per brangūs.

Jei neturite pakankamai patirties šiltinant namus ir nė neįsivaizduojate, kokią medžiagą pasirinkti, apsilankykite interneto svetainėje www.gamo.lt , kur galėsite geriau pažinti šiltinimo Gamo termovata ypatumus ir palyginsite juos su kitais jus dominančiais variantais.

Facebook Comments